Nocny koncert

Elżbieta Jackiewiczowa Wydawnictwo: Cypniew literatura piękna
Cypniew
literatura piękna
1997-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Do przeczytania zachęciła mnie rekomendacja serii książek z kotem. Ale muszę przyznać, że początek z serią niezbyt się udał. Lata 70-te XX wieku. Starsza kobieta żyje z córką i jej rodziną obserwując falę rozwodów przetaczającą się przez znajomych i jej rodzinę. Słaby styl, słaba fabuła i w tle irytujące próby wytłumaczenia potrzeby akceptacji socjalizmu. To co mnie...

• Literatura młodzieżowa
  • Serie
  • Oddane
  • Sto lat temu
  • Romans
  • Obyczajowe
  • Regał

Dodaj cytat z książki Nocny koncert