Opowiadania

Jacek Taran
opowiadania ebook mobi epidemia pandemia świat w czasie zarazy
literatura piękna
opowiadania ebook mobi epidemia pandemia świat w czasie zarazy

O epidemi napisano juz kilka grubych tomiszczy ot chocby Dzuma (niegdys lektura obowiázkowa w szkole sredniej). Znany dziennikarz z Krakowa wprowadza nas w futurystyczny swiat wirusa.
Pierwsze opowiadanie pt. Sztuka zycia: Piékne, nieco romantyczne. Josif I Mira dwoje mlodych ludzi wédruje przez zamkniéte miasto w poszukiwaniu miejsca gdzie mloda kobieta moglaby urodzic....

Dziś miałam możliwość przeczytania dwóch opowiadań autorstwa Jacka Tarana
"Sztuka życia" i "Sezon na werandowanie".
Pierwsze z nich przedstawia wędrówkę ulicami Starego Miasta pary zakochanych brzemiennej Miry i Josifa w poszukiwaniu schronienia.
Ukazane jest przepiękne oblicze miłości, wsparcia, opiekuńczości w czasach pandemii.
W obliczu odebrania ludziom wolności,...

• Przeczytane 2020
  • E-booki