Bez cukru, a słodkie

Okładka książki Bez cukru, a słodkie
Katarzyna Biłas Wydawnictwo: Pascal kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Pascal
2020-01-29
2020-01-29
bez cukru słodkie przepisy desery ciasta praliny ciastka

więcej Więcej

Spodziewałam się czegoś faktycznie bez cukru, a nie przepisów z cukrem trzcinowym czy erytrolem. Oczywiście są daktyle i inne zdrowsze zamienniki cukru, ale nie smak po tym trzcinowym zostaje ;)

Mówi się, że najpierw trzeba nabrać masy, aby było można wyrzeźbić ciało. Podejrzewam, że po pracy zdalnej w domu przez ostatnie miesiące, wielu z nas posiada już wymaganą masę. Czas więc zadbać o rzeźbę. Ale żeby życie nie było takie smutne, warto czasem pozwolić sobie na trochę przyjemności.
„Chcesz zrzucić kilka kilogramów, ale wizja kolejnej diety Cię przeraża? Trudno...

Na półkach: , , , , , , ,

W czasach, w których otyłość i nadwaga atakują z każdej możliwej strony, cukrzyca dopada coraz większy odsetek społeczeństwa, a cukier czai się tam, gdzie człowiek się go nie spodziewa, naprzeciw wychodzą autorzy publikacji kulinarnych m.in. z przepisami na słodycze, które choć słodkie, cukru z buraka cukrowego nie zawierają.

Niemożliwe?

A jednak. Współcześnie znanych...

• DużeKa / Szkrabajki/ PM/ Sec
  • Polscy autorzy
  • Kuchnie świata/Gotujemy
  • X2020
  • Domowa biblioteczka
  • Legionowo dorośli
  • Kulinaria/Przetwory

Dodaj cytat z książki Bez cukru, a słodkie