Czarodzieje cioci Grej

9788380119536
Warszawska Firma Wydawnicza
powieść przygodowa
9788380119536

Fantastyka nie jest moją domeną i od razu na wstępie przyznaję, że moje rozeznanie jest nikłe, jednak poznałam już kilka utworów z tego gatunku, a więc moja ocena książki Pawła Arciszewskiego „Czarodzieje cioci Grej” oparta będzie na niezbyt szerokim doświadczeniu w tej gałęzi, ale dość rozległym w ogólnie pojętej literaturze. Autor ma na swoim koncie kilka powieści z tego...

• 2020
  • Czerwiec 2020 r.