Restaurant Day

Wydawnictwo Literatura
powieść psychologiczna
literatura piękna
powieść psychologiczna

Autorka porusza istotne problemy. Jednym z nich jest toksyczna relacja matki i córki, w której dominują wymagania matki, oczekiwanie realizacji przez córkę niespełnionych marzeń matki. Kolejnym jest poczucie osamotnienia, wyobcowania i konieczność rozliczenia się z przeszłością. Zamknięcia pewnych rozdziałow w życiu.
Bohaterowie mimo róznych doświadczeń odnajdują w sobie...

1947

Bardzo zaskakująca książka. Mówi o samotności, trudnej przeszłości i rozliczeniu się z nią. Wszystko otoczone jest dobrym jedzeniem i niesie mimo wszystko nadzieję.

Opowieść o samotnych ludziach, którzy muszą rozliczyć się z przeszłością aby zacząć od nowa. I całej trójce się to udaje :) Bardzo dobry psychologiczny rys postaci. Książka wciąga, czyta się ją błyskawicznie. Polecam!

Książka mnie zauroczyła. Zaczyna się niewinnie ale wsysa czytelnika kartka po kartce. Jest to opowieść o samotnych ludziach, którzy pragną poznać swoją przeszłość i siebie samych. Lektura zapada w pamięci. I o to chodzi w książkach.

• KDL
  • Biblioteczka domowa III