Niedokończona opowieść Pepe

Dorota Combrzyńska-Nogala Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura Seria: Wojny dorosłych - historie dzieci literatura dziecięca
Wydawnictwo Literatura
literatura dziecięca
Wojny dorosłych - historie dzieci

Wiem na pewno, że są wśród nas osoby, które pragną przybliżyć dorastającemu dziecku tematykę wojny i okupacji. Bardzo to dla nich jest ważne i potrzebne. I są też przedstawiciele młodych czytelników żywo zainteresowani tematem, który z upływem czasu ukazuje coraz to nowe oblicza.
U nas różnie z tym uświadamianiem ośmiolatki bywa, ponieważ o ile ja uwielbiam powieści...

• 2021
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa