Kryptonim S-3 największy projekt Kammlera

Wydawnictwo WIS-2
II wojna światowa
literatura faktu
II wojna światowa

Książka poświęcona jest jednej z największych tajemnic Trzeciej Rzeszy, związanej z gigantycznym projektem badawczo-zbrojeniowym, realizowanym w rejonie miejscowości Ludwikowice Kłodzkie na Dolnym śląsku (w ścisłym powiązaniu z przedsięwzięciami realizowanymi w Górach Sowich).

Autorzy prezentują unikalne źródła, w tym dokumenty archiwalne na poparcie tej tezy, wiążące...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kryptonim S-3 największy projekt Kammlera