Złączeni pokusą

Cora Reilly Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Born in Blood Mafia Chronicles (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Bound by Temptation
Data 1. wydania:
2015-08-26
NieZwykłe
Liliana Scuderi i Romero mafia romans
Bound by Temptation
Born in Blood Mafia Chronicles (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Liliana Scuderi i Romero mafia romans

Oficjalne recenzje i

Złączeni naiwnością

[ 1 ] Link do recenzji

Moja najukochańsza książka Cory Reilly. Lili i Romero to moje dwie ukochane postacie. Ich historia jest bardzo ładna i naprawdę romantyczna. Byłam dumna z Lili, że postawiła na swoim i walczyła z mafijnym światem żeby postawić nas na swoim. Romero niczym rycerz na białym koniu ochraniał tę, która kocha. Uwielbiam ich <3

Liliana i Romero to prawie jak Romeo i Julia, młodziutka , najmłodsza z sióstr Scuderi i zwykły żołnierz. Plusem tej opowieści są retrospekcje na początku dzięki czemu możemy zobaczyć wcześniejsze wydarzenia okiem Lilly. Liliana niby dojrzewa wraz z kartami powieści ale jednak mam wrażenie ze słabo to wyszło w ostatecznym rozrachunku, bo jednak to co zrobiła by niby chronić...

Romero i Lily skradli moje serce. Wszystko w ich relacji było jakieś takie niewinne, romantyczne- bardzo im kibicowałam. Trójka i czwórka to moje ulubione części (ale przeczytałam dopiero 4 tomy, więc nie wiem jak będzie dalej). W tej części przełamują się pewne wcześniejsze schematy i cieszę się, bo byłam już ciutkę znużona. Lekki powiew świeżości.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie spodziewałam się żadnych rewelacji po tej dwójce bohaterów... Mimo, że Romero wydawał się być ciekawą postacią, tak nie mogłam przekonać się do Lily. Jednak była to ciekawa odmiana, po poprzednich częściach, gdzie mieliśmy ciągle ten sam schemat zaaranżowanego małżeństwa. a tutaj proszę - normalnie zakazany owoc. Polecam!

Oczywiście nie zawiodłam się na tej części. Cudowna jak pozostałe.Polecam

Dawno dla żadnej książki nie zarwałam nocy,bo czytanie po nocach nie sprawia mi żadnej przyjemności,a tylko mnie męczy,ale od tej książki nie mogłam się oderwać już od pierwszej strony i nie mogłam jej odłożyć, aż do ostatniej, nie zważając nawet na późną godzinę. Autorka po raz kolejny stworzyła historię, w której zatraciłam się bez opamiętania i nawet nigdy bym nie...

Hej, cześć i czołem! 🖐🏻

Dziś przychodzę do Was z recenzjami ostatnich trzech tomów serii "Złączeni" autorki @corareillyauthor. Może ktoś z Was już je czytał? A może ma je w planach?

⭐RECENZJE⭐

"Złączeni pokusą"

Lily, odkąd pamięta, jest zakochana w Romero. Ma nadzieję, że w tym świecie mafii będzie mogła wybrać sobie męża, w porównaniu do swoich sióstr. Jednak nic...

Niepoprawnie piękna, łamiąca serce i je zlepiająca.
Najważniejsze - wzbudza emocje, jakich dawno nie doświadczyłam. Może nierealna, ale kto by tego oczekiwał? Spędziłam miło wieczór, nawet popłakałam się i to się liczy.

gorsza niż poprzednie części, ale dobrze i lekko się czyta

zdecydowanie lepsza niż 3 poprzednie ... bohaterka wydaje się myśleć, co wywołuje zaskoczenie

Dyskusje

1 935