Mój szef

Okładka książki Mój szef Melissa Darwood
Okładka książki Mój szef
Melissa Darwood Wydawnictwo: Melissa Darwood Cykl: Mój szef (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Mój szef (tom 1)
Melissa Darwood
2020-09-13
2020-09-13
romans biurowy romans hate-love erotyk

Zabawna, wciągająca, szybko się czyta. Autorka bardzo fajnie zaznajomiła nas z AS 😊

Zabawna, fajnie podkreśla pewne zachowania u AS'a...

Zabawna, fajnie podkreśla pewne zachowania u AS'a...

To jedna z lepszych książek jakie ostatnio przeczytałam jeśli chodzi o romanse czy erotyki.
Jest inna niż większość tego typu. Poruszony ciekawy temat innej osobowości. Na pierwszy rzut oka zimny, egoistyczny i bezwzględny szef. Ma swoje zasady, opanowany, mający bzika na punkcie punktualności i czystości. Wszystko musi się zgadzać, ma zaplanowany każdy dzień. Nie ma przypadków. Z boku wygląda na narcyza i buraka.
Ale przy bliższym poznaniu okazuje się człowiekiem cierpiącym na zespół Aspergera. Przy Marii stara się, chodzi na kompromisy, pokazuje siebie.
Jako osoba z tym zespołem ma swoje przywary, zachowania ktore nie zależą od niego.

Wg mnie było to na swój sposób urocze, inne. On był taki w tym fajny gdy bil się z myślami, nie łapał wielu żartów i ironii. Chciał jednak się uczyć, próbował, starał się. Nie można było tego nie docenić. Jakże miło się czytało taką powieść inną, z ważnym problemem, które społeczeństwo nie rozumie. Fajnie byłoby gdyby był opisany jeszcze punkt widzenia Jana, to co on myślał bo mogliśmy się tylko domyślać. Zapewne był pogubiony i wychodził ze swojej strefy komfortu. Jednak przez rok obmyślał jak umówić się z Marią. Był przystojnym facetem, miał pieniądze, podobał się kobietom jednak miał też duże problemy z pokazaniem tego. Jak wiadomo osoby z tym zespołem nie potrafią okazywać uczuć tak jak inni ludzie.
Kupiła mnie ta historia. Fajnie było poczytać coś innego niż gburowaty szef który uwodzi pracownice bo tak początkowo myślałam że będzie. A tu miła niespodzianka i niestandardowy temat.
Poza tym dobrze przedstawione sceny seksu, bez niepotrzebnych wulgarnych scen a jednak poświęcono właściwy czas na nie ze smakiem.

To moja pierwsza w życiu powieść erotyczna, więc nie mam porównania, ale autorka napisała rzecz zabawną, wciągającą, jednocześnie lekką i z bardzo naturalnie oddanymi uczuciami, opisanymi językiem jakim się obecnie posługujemy, bez sztuczności, fajna rozrywka 😁 Aaa, słuchałam tej powieści w audiobooku, a nie czytałam- świetnie przeczytane!

Książka napisana prostym językiem, który czasem wydawał się mi zbyt wulgarny. Ale wiele scen wywołało mnie śmiech i to bardzo doceniam. Cieszę się, że nie był to typowy romans biurowy, tylko autorka postarała się wprowadzić nieco ciekawsze postacie.

Ojejku ta książka jest naprawdę bardzo dobra! Zupełnie inny romans :) tak jak poprzednie czytelniczki, uśmiałam się co nie miara :) polecam z całego serca!

Bardzo dobry romans. Inny niż wszystkie, dużo seksu, ale świetnie się czyta.

Bardzo dobry romans. Inny niż wszystkie, dużo seksu, ale świetnie się czyta.

To zupełnie inny typ romansu biurowego, mimo iż tytuł i okładka mogą sugerować coś innego.
Co prawda jest tu motyw pewnej namiętnej relacji temperamentnej podwładnej z przystojnym przełożonym, który ma „kija w tyłku” 😅, do tego dużo ciętych ripost i ostrych scen erotycznych, ale wszystko opowiedziane z dużą dozą humoru. A nasz główny bohater-Jan- jest nietuzinkowy, wyjątkowy 😍 No uwielbiam gościa. Jego podejście do świata i ludzi. Jest taki uroczy w tej swojej „ułomności”😍. Za to Marysia to jego totalne zaprzeczenie. Ma niebywały talent pakowania się w kłopoty 😅 Przez większą część historii nie rozumie Jana, dlaczego ciągle ma tego kija w tyłku. Ale … ale jak zrozumie , to wtedy … klękajcie narody i „mój ci on!” 😅😂❤️

Bardzo mi się podobała ta lektura, nie mogłam się od niej oderwać. Autorka świetnie pokazała uczucia obojga bohaterów i relację, która rozwija się między nimi.
Zaraz chwytam za kontynuację . Szczerze polecam i oceniam 9/10.

Zdecydowanie polecam! Dawno tak się nie śmiałam w trakcie czytania książki. Dodatkowo mimo sporej nie pewności przed jej rozpoczęciem bardzo pozytywnie się zaskoczyłam, wreszcie coś innego niż wszystkie romanse pisane na jedno kopyto. Jestem ciekawa dalszych losów tej pary.

Miałaś rację @loveksiazkowe na jednej książce autorki nie można przestać, a jeszcze tyle przede mną.
Dziś kochani przychodzę do Was z kolejną książką @melissydarwood i to jaką !
Majstersztyk po prostu. Autorka wprowadza niesamowity humor. Relacja Marii i Jana gorąca, niesamowita, zabawna, przyciągająca. Mogę wymieniać tu bez końca. Ta książka nie ma żadnych wad. Wszystko jest idealnie dopracowane i przekazane dla czytelnika.
Jestem nią tak zachwycona, że nawet nie wiem, co mam Wam napisać. To trzeba po prostu przeczytać, bo żadne słowa nie wyrażą tego, jak cudownie spędziłam przy niej czas.
Dodatkowo autorka kupiła mnie też tym, że stworzyła relacje, gdzie postacie nie są ideałami, a mimo to pałają do siebie uczuciem. Taka rzeczywista relacja, bez kreowania bajecznego związku, tylko z życia wzięte.
Realne relacje przemawiają do mnie bardziej, gdyż możemy się w niektórych sytuacjach utożsamiać z bohaterami, rozumiemy ich bardziej i kibicujemy im.
Scen erotycznych jest dużo, ale ja tam takie lubię, więc nie narzekam 😁
Książkę chłonie się bardzo szybko, aż za szybko.
Dopisuję autorkę do listy ,, Biorę w ciemno" 😁

Dziś kochani przychodzę do Was z kolejną książką @melissydarwood i to jaką !

Video

Video