ROZWIŃ ZWIŃ

Mój szef

Okładka książki Mój szef
Melissa Darwood Wydawnictwo: Melissa Darwood Cykl: Mój szef (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Mój szef (tom 1)
Melissa Darwood
2020-09-13
2020-09-13
romans biurowy romans hate-love erotyk

więcej Więcej

2081

Na półkach: , , , , ,

"Mój szef" to romans biurowy pełen humoru, zabawnych sytuacji i gierek słownych. Ta lektura to gwarancja prawdziwego relaksu i świetnej zabawy.

Mam bardzo mieszane uczucia. Fabuła książki naprawdę z ogromnym potencjałem, niestety pod względem pisarskim nie przemawia do mnie… główna bohaterka niby inteligenta, a zachowania jej są dość infantylne… szkoda, bo liczyłam na znacznie lepszą książkę

Książka jest bardzo wciągająca

W pewnym momencie główny bohater zaczął mi przeszkadzać. Do momentu, w którym uświadomiłam sobie dlaczego....zrobiło mi się szczerze głupio , że pochopnie oceniłam. Z drugiej strony przecież tak właśnie robimy. Oceniamy KSIĄŻKI (ludzi) po okładce. Polecam każdemu... warto!

Mam mieszane uczucia odnośnie tej książki. Z jednej strony nie żałuję, że ja przeczytałam a z drugiej wiem, że po kolejna część nie sięgnę.

Gdy wyszedł "Mój szef" widziałam praktycznie same dobre opinie. Byłam jej strasznie ciekawa, ale wolałam żeby trochę podekscytowanie tą książką opadło. Od jakiegoś czasu miałam na nią ochotę, a urlop to doskonała okazja, by to nadrobić.

Przede wszystkim poznajemy Marię, geniuszkę matematyczną, która pracuje właśnie z tabelkami, wykresami i zestawieniami. Szczerze nie lubi...

"Mój Szef" Melissa Darwood

"Poczucie humoru Jana jest jak śnieg na równiku - ani razu nie zanotowano od ostatniego zlodowacenia!" 🤣

Taki jest nasz główny bohater Jan - inteligentny, zimny ❄, ułożony, zorganizowany, bez poczucia humoru, pracowity, wymagający, piekielnie przystojny
Maria - ogień 🔥, wygadana, chaotyczna, energiczna, ambitna, z poczuciem humory i mistrzyni...

Czas spędzony z książką nie był czasem straconym. Wręcz przeciwnie. Książkę przeczytałam w jeden dzień, więc była to wciągająca lektura. Przede wszystkim podobało mi się w niej to, że mimo swojej lekkości porusza również ważne kwestie. Nie chcę za wiele zdradzać :) Nie czytam dużo takiej literatury, ale na pewno sięgnę po drugą część tego cyklu.

Bardzo przyjemna, lekka lektura. Dużo zabawnych momentów, historia która wciąga, do tego porusza poważny temat choroby.

Bardzo fajnie się czyta, mega wciągająca książka przeczytana w 2 dni. Serdecznie polecam :)

2 527
  • 2021