Bound by Temptation

Ta część podobała mi się najbardziej, zakończenie naciągane, ale przecież wiadomo jak to musiało się skończyć :) Po przeczytaniu 4 części można przywiązać się do bohaterów, a to chyba bardzo dobra recenzja :)

Cora i tym razem nie zawodzi mnie,lubię klimaty mafijne,pisarka zaskakuje i porywa mnie z każdą własną książką,którą napisała,pod zachwytem,urokiem jestem tej części o Lili i Romeo wspaniałych bohaterów pokochałam ich,ta część z serii była cudowna,przepiękna powieść mafijna,pełna namiętności,gorących scen seksu,intryg,pochłonęłam tą część ekspresowo.
Przyjemność miałam z czytania tej świetnej książki❤️❤️

Przyjemność miałam z...

Moja ulubiona część całej serii.

Moja ulubiona część całej serii.

Ta część czytało mi się ciężko, nie polubiłam się z Liliana, ale za to polubiłam Romeo.
Drażniła mnie ta dziewczyna nie umiem wyjaśnić czemu.
Chociaż jako para wydali mi się zbyt niepasujący do tego świata w którym żyli. Byli zbyt ładni.

Drażniła mnie ta dziewczyna nie umiem wyjaśnić czemu.

Cała ta opowieść jest irytująca...

Liliana, dziecinna,niedojrzała i niezdecydowana.
Z jednej strony pragnie swojego kochanka,z drugiej spoczywa na niej duże poczucie winy i rezygnuje ze swojego szczęścia dla dobra rodzinnych koneksji.
Ale zaraz...
Po chwili jednak zmienia swoje zdanie i nakłada maskę bardziej samolubnej.
Teraz konsekwencje jej czynów spadają na osoby postronne.
No,ale cóż-szczęście jest najważniejsze.

Romero,za każdym razem łamie swoją obietnicę daną swojemu capo.
W świecie mafii nie ma miejsca na tak jawny przejaw braku szacunku,a jednak tutaj wszystko płynnie rozeszło się po kościach.
Oczywiście on chodzi ze wzwodem w spodnich,a o ona wiecznie chce go poczuć.
No poezja😅

Szczerze,to Romero lepiej wypadł w moich oczach w poprzednich tomach.
Przy Lilianie stał się tak denerwująco niekonsekwentny.Chwila namiętności i jego postawa potrafi się nagiąć do prędzej niedopuszczalnych sytuacji.

Czy naprawdę szukałam tak frywolnego romansu?

Cała ta opowieść jest irytująca...

Liliana, dziecinna,niedojrzała i niezdecydowana.
Ale zaraz...
Po chwili jednak zmienia swoje zdanie i nakłada maskę bardziej samolubnej.
Teraz konsekwencje jej czynów spadają na osoby...

Poziom serii utrzymany. Dobra książka, autorka w każdej części porusza trochę inne tematy.
Tutaj dość mocno aranżowane małżeństwo że starszym mężczyzną i to właśnie trochę daje do myślenia.
Ile dziewczyn/kobiet męczy się w takich związkach.... Ile z nich musi żyć z wybranych przez kogoś mężem. Przerażające.
I coś co mnie najbardziej denerwuje, to fakt że są mężczyźni (ojcowie, bracia) którzy moszczą sobie prawa do swoich sióstr czy córek, jakby kobieta nie była indywidualną jednostka, tylko potrzebującą mieć na wszystko zgodą kukłą. Brrrr

I coś co mnie najbardziej denerwuje, to fakt że są mężczyźni...

Zdecydowanie najbardziej przykre jak dotąd

Zdecydowanie najbardziej przykre jak dotąd

Z pewnością mój ulubiony tom tej serii. Liliane od dawno ciągło do Romera, jednak on widział w niej tylko dziecko. Do tego nie był nikim ważnym. Aranżowane małżeństwo pokazuję, że życie to nie bajka. Strata bliskich jest bolesna i autorka dokładnie ją opisuję w książce. Uwielbiam Romero w tej części.

Bardzo mi się podobała

Bardzo mi się podobała

2095
2033

Książka "Bound by temptation", czyli Złączeni pokusą Cory Reilly zabiera nas do czwartego tomu serii "Born in Blood Mafia Chronicles".
Kolejna część serii zaprasza czytelnika w świat najmłodszej z sióstr Scuderi - Liliany. Trudna sytuacja rodzinna, śmierć matki i miłość do jednego z żołnierzy Lucki. Nieoczekiwany ślub ze starym człowiekiem i zabójstwo. Dużo opisów łóżkowych, czasami sztucznie zapełnianych. Dobre uzupełnienie dla fanów serii.