Antonio

Okładka książki Antonio Agnieszka Siepielska Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2020
Okładka książki Antonio
Agnieszka Siepielska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Synowie zemsty (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Synowie zemsty (tom 2)
NieZwykłe
2020-05-20
2020-05-20
Inne

Oficjalne recenzje i

Antonio, mafijny ideał mężczyzny!

376 11 27

Alyssa Scott codziennie stara się „żyć” zamykając się na wydarzenia z przeszłości. Los sprawia, że ponownie musi się pozbierać. Tym razem zostaje porzucona przed ołtarzem! Nie potrafi się z tym pogodzić. Pewnego dnia jadąc autem spotyka swojego niedoszłego męża na światłach, w dodatku nie wygląda na załamanego wręcz przeciwnie. Postanawia za nim pojechać choć sama nie wie co nią kieruje i po co właściwie to robi. Eks zatrzymuje się w podejrzanej dzielnicy i opuszcza samochód i w tym momencie Alyssa postanawia działać z użyciem kija, który ma dać upust jej emocjom.
Kobieta jest zadowolona z efektu w jakim pozostał samochód niestety zaraz po jej akcie wandalizmu okazuje się, że samochód nie należy do jej byłego narzeczonego, ale do Antonio Valentiego.

Alyssa postanawia się przenieść do Bostonu z zamiarem zaczęcia wszystkiego od nowa. Mieszkanie, opłacanie rachunków i normalna praca zwykła codzienność nic więcej nie potrzebuje. Niestety trafia do posiadłości Valentiego gdzie ma odpracować dług (rozbicie auta). Kobieta nie należy do cichych i spokojnych osób. Uważa, że już wiele widziała i przeszła i mężczyzna pokroju Antoniego nie jest w stanie jej złamać...

Drugi tom z serii „Synowie zemsty” i zdecydowanie bardziej mi się podobał niż tom pierwszy „Rhys”. Alyssa to dziewczyna z charakterkiem, który został ukształtowany przez jej przeżycia. Odważna, silna choć trochę zagubiona w uczuciach. Antonio to seksowny dupek hihi. Swoim zachowaniem trochę działał mi na nerwy choć cel był tylko jeden ONA. Skrywane tajemnice oraz akcja sprawia, że książka zdecydowanie nie jest nudna. Autorka również nie zapomniała o postaciach z pierwszego tomu z czego bardzo się cieszę, a zwłaszcza z powrotu babci. Rhys czy Vivi są postaciami drugoplanowymi, ale biorą czynny udział w wydarzeniach, a nie są tylko tłem.
Końcówka książki po części zaznajamia nas z kolejnym tomem i kolejnym bohaterem ;) Z przyjemnością sięgnę po kolejny tom.

Może być, ale czytałam dużo lepsze.

Może być, ale czytałam dużo lepsze.

Brak słów. Zabawna, mocna, słodka no kurcze wszystkiego po trochu ale ze smakiem bez nadmiaru karmelu ;)polecam

Nie wiem co sądzić o tej książce. Nie mogłam się od niej oderwać, to fakt. Była ciekawa i dużo się działo. Jednak przez rozdziały widziane oczami wielu bohaterów, zakończenie było chaotyczne, nie mogłam się wczuć w te emocje. Szkoda że to nie było tylko od strony Alyssy i Antonio, wtedy byloby duzo łatwiej. A tu przewijały się też rozdziały Vivi, Rhysa a nawet ochroniarza.

Nie ma się co rozpisywać - książka jak i cała seria REWELACJA! Świetnie wykreowani bohaterowie, ich relacje a przede wszystkim przygody -są bardzo wciągające. Ledwo zaczynasz książkę a tu już koniec. Jedna z lepszych serii mafijnych, które miałam przyjemność trzymać w swoich rączkach. Bardzo odpowiada mi pióro Agi, coś czuje że dosłownie połknę jej wszystkie książki. Tylko jak rozciągnąć czas?

Konstrukcja podoba do pierwszej części aczkolwiek bohaterka bardziej charakterna. Nadal jednak napisana w taki sposób, że czyta się lekko, szybko choć mam wrażenie, że tu dużo więcej się dzieje niż w jedynce. Przede wszystkim fajnie, że dowidujemy się jak tam żyje Rhys i Viv :) Luca zapowiada się ciekawie

Kolejny tom „Synowie zemsty” a temperatura wcale nie spada, wręcz przeciwnie, szybuje w górę. Agnieszka Siepielska ponownie utrzymuje moje zaangażowanie wartką akcją, lekkim, przyjemnym stylem literackim oraz barwnymi postaciami.
Jak może czuć się kobieta porzucona chwilę przed ślubem? Rozgoryczona, rozjuszona i rządna zemsty. Jeśli taka osoba dostanie do ręki kij bejsbolowy i na jej drodze pojawi się niedoszły mąż- katastrofa gotowa.😱😱 Alyssa daje upust swoim emocjom wyżywając się na samochodzie byłego narzeczonego, tylko szkopuł w tym, ze auto nie należało do niego. No i tutaj zaczynają się schody. Jak się okazuje tym niecnym występkiem zaciągnęła dług u właściciela samochodu, którym jest tajemniczy i niebezpieczny mafioso, Antonio Valenti. Za odpracowaniem długu przez Alyssę mężczyzna ukrywa swoje prawdziwe intencje i zamiary, jednak ich realizacja nie idzie tak gładko jakby tego oczekiwał.
Alyssa nie należy do nudnych i stereotypowych postaci, jakie można znaleźć w tym typie literatury. To dziewczyna z zadziornym charakterem i silną osobowością. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że właśnie takiej kobiety potrzebuje nasz główny bohater. Antonio to mroczny, wyprany z emocji, bezwzględny zabójca i seksowny skurczybyk.🥵🥵 Oboje są skrzywdzeni przez los, jednak z czasem połączy ich również pożądanie, a mafioso dla ukochanej będzie gotów spalić cały świat.
Książki „ Antonio” się nie czyta, ją się pochłania. Fabuła została ożywiona przez wątki sensacyjne, walkę z samym sobą, narrację kilkuosobową oraz spora dawkę humoru, której liderem jest babcia Helen i matka Alyssy! Niekończące się utarczki słowne między bohaterami nadają dynamiki i atrakcyjności całej powieści. Aż żałuje, że tak długo zwlekałam z przeczytaniem tej pozycji. Nie wiem czy kolejny tom będzie w stanie przebić ten, ale zaryzykuję i z przyjemnością to sprawdzę.

Jak zobaczyłam ilość stron pomyślałam no way. Jednak każda z tych stron musiała zostać zawarta by ta historia była taka jaka była. Mimo fajnej fabuły moje serce oddaje poprzedniemu bratu.

"ANTONIO "to drugi tom serii synowie zemsty .
Alyssa porzucona tu przed oltarzem ,stara się poskładać swoje złamane serce. Kiedy jadąc samochodem zauważa swojego już byłego narzeczonego ,bez chwili wachania udaje się za nim.W przypływie nienawiści i akcie desperacji dewastuje samochód byłego. Wszystko było by dobrze ,gdyby samochód należał do niego .Niestety właścicielem okazał się....Antonio.
Antonio brat Rhysa Bezwzględny mafioso z blizna na twarzy.Wychowywany z dala od brata ,stworzony do krzywdzenia i zabijania .
Alyssa wyprowadza się do Bostonu ,pragnie zamknąć tamten rozdział w życiu i rozpocząć wszystko na nowo.Być może uda się jej to ,kiedy tylko spłaci dług u Antonio.
Kolejna świetna historia. Wciągająca pełna akcji, niebezpieczeństwa I humoru .Rozpalająca zmysły i wywołującą rumieniec na twarzy .
W tej części poznamy także dalsze losy bohaterów z poprzedniej części.
Polecam poznać tych braci

"ANTONIO "to drugi tom serii synowie zemsty .

Po 100 stronach poległam🙈 a zwykle staram się dobić do konca...

Po 100 stronach poległam🙈 a zwykle staram się dobić do konca...