Antonio

Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Antonio
Agnieszka Siepielska
Logo plebiscytu Książka Roku Nominacja w Plebiscycie 2020
Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Synowie zemsty (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Synowie zemsty (tom 2)
NieZwykłe
2020-05-20
2020-05-20
mafia relacje damsko-męskie zemsta miłość
Inne

Antonio, mafijny ideał mężczyzny!

OOO jaaaa, ale to było genialne! 😱😍

Dawno nie czytałam z takimi emocjami! 🥰
Ludzie co tam się wydarzyło? NO wszystko, nawet nie ma czasu odetchnąć a już następna akcja 💪🏽😎

TO nie ja pożarłam tę książkę to ona pożarła mnie ! 🩷

TO nie ja pożarłam tę książkę to ona pożarła mnie ! 🩷
Czytało się rewelacyjnie, bez wątpienia jest jedna z moich perełek!😍
Oj Antonio coś Ty ze mną zrobił🫣😁🩷

10\10 🩷🌟

Antonio jest dużo lepszą częścią niż Rhys.

Alyssa nie może się pozbierać po tym jak jej narzeczony zostawił ją samą na ślubnym kobiercu. Po kilku miesiącach, gdy natrafia na niego na mieście, postanawia go śledzić, a gdy ten zostawia swoje auto i gdzieś idzie, Alyssa postanawia je zniszczyć. Nie wie jednak, że auto nie należy do jej byłego.
Antonio Valenti, człowiek, który przeszedł w życiu wiele, ale nie chcę o tym rozmawiać. Gdy Alyssa niszczy jego własność, każe jej odpracować dług. Od tego czasu to on ją posiada.

Książkę czytało się zdecydowanie przyjemniej niż pierwszą część tej serii.
Choć motyw jest często powtarzany (ja sama go uwielbiam, więc nie będę marudzić) to ich historia jest warta uwagi, tym bardziej, że mamy tu do czynienia z bardzo charakterną kobietą. Ich relacja rozwija się w odpowiednim tempie. Nie brakuję napięcia i zwrotów akcji.
Myślę, że mogę polecić tę książkę.

Antonio jest dużo lepszą częścią niż Rhys.

Antonio Valenti, człowiek,...

Świetna książka. Alyssa nie może pozbierać się po odejściu narzeczonego, więc kiedy widzi jego samochód po prostu działa impulsywnie. Tylko, że nie upewniła się, że to na pewno jego samochód. Pomyliła się, a ta pomyłka może mieć fatalne skutki. Cudnie się czytało książkę. Autorka mnie nie zawiodła.

Alyssa Scott nie może się pozbierać po poniżeniu, jakie zafundował jej narzeczony, i to przed ołtarzem! On sobie teraz beztrosko żyje, kiedy ona nie potrafi poskładać złamanego serca. W akcie szaleństwa lub rozpaczy, sama nie wie, kiedy na światłach dostrzega swojego eks w samochodzie, rusza za nim.
Trafia do podejrzanej dzielnicy, ale to nie cofa jej przed pragnieniem dokonania zemsty. Gdy tylko widzi samochód Camerona, nie waha się ani chwili. Jednak okazuje się, że auto, które właśnie zdewastowała, nie należało do jej narzeczonego… ale do gangstera Antonio Valentiego.
W ten sposób Alyssa zaciągnęła dług. I to u samego mafiosa. Ale jeżeli ten myśli, że łatwo odzyska to, co stracił, to bardzo się myli.

Trafia do podejrzanej dzielnicy, ale to nie cofa jej przed pragnieniem...

Cała seria zapowiada się w ten sam sposób - zły chłopak, dobrze dziewczyna - ale tym razem mocno charakterna..

Naprawdę fajnie się czytało. Na tyle - nie zostawia po sobie większych emocji. Ale był to naprawdę miło spędzony czas.

Czuje niedosyt.
Polubilam bohaterow i wkrecilam sie w ich losy.
Niestety, nie do konca mi wszystko zagralo.
Jestem dosc wybredna jesli chodzi o romanse mafijne.
Ten zdecydowanie nie nalezy do moich ulubionych.

Czuje niedosyt.
Polubilam bohaterow i wkrecilam sie w ich losy.
Niestety, nie do konca mi wszystko zagralo.
Jestem dosc wybredna jesli chodzi o romanse mafijne.
Ten zdecydowanie nie nalezy do moich ulubionych.

"Czasami jest konieczne poświęcenie jednej osoby dla dobra wyższej sprawy i aby kogoś ocalić, trzeba go najpierw zniszczyć."

Najpierw był Rhys. Teraz nadchodzi Antonio!

Kolejna część Synów zemsty za mną. Ta część poświęcona jest historii Antonia, brata Rhysa, oraz Alyssie, która pojawiła się w nieodpowiednim czasie i nieodpowiednim miejscu. A to wszystko za sprawą narzeczonego, który okazał się dupkiem i zwiał z przed ołtarza. Ale to nie wszystko. Jednak nie zdradzę nic więcej 🤫. Bardzo polubiłam Antonia, mimo, iż bardzo różnił się od swojego brata. Dla mnie okazał się zagadką, którą z przyjemnością krok po kroku odkrywałam. Autorka i tym razem rewelacyjnie wykreowała bohaterów, którzy byli charakterni i nieustępliwi, to jest to co lubię w książkach najbardziej.

"Zostać sam na sam z Antonio, tym bardziej teraz, to jakby balansować na granicy dwóch światów. Umierać, by być przywracanym do życia. I nie mam pojęcia, po której stronie zostanę."

No i oczywiście pojawiła się moja ulubienica, Helena 😊, nie ma drugiej takiej. Wspomnieć również muszę, że fajnie wplątany jest w fabułę słynny klub motocyklowy, który zapewne znacie. Kto pamięta o kim mowa? Przede mną Luca, już zacieram rączki, gdyż on wydaje mi się jeszcze ciekawszą postacią, i oczywiście świetnie dogaduje się z "babunią" 😂. Polecam ♥️

Najpierw był Rhys. Teraz nadchodzi Antonio!

Pierwsza cześc była fajna , ale ta fajniejsza. Podoba mi się ze bohaterki są zadziorne i nie boja się swoich facetów . Lekkie pióro autorki sprawia ze książkę czyta się szybko i przyjemnie . Polecam.

🖤 RECENZJA 🖤

Alyssa Scott to młoda rudowłosa dziewczyna z ognistym temperamentem, która ciągle pakuje się w nowe kłopoty.
Nagle zostaje upokorzona przez swojego narzeczonego, który ją porzuca przed ołtarzem. Dziewczyna nie potrafi się z tego otrząsnąć. Pewnego dnia widzi byłego eks i rusza, zanim w pogoń, aby się zemścić za to, co jej zrobił. Dociera do podejrzanej dzielnicy i tam, widząc, jego samochód wyładowuje swoją frustrację przy pomocy bejsbola, jednak auto, które zdewastowała, nie należy do byłego narzeczonego, a do gangstera Antonio Valentiego.
Teraz Alyssa za to, co zrobiła, musi spłacić dług u samego mafioza, którego lepiej nie mieć za wroga.

Co zrobi Alyssa, kiedy się dowie, że ma do spłacenia dług u tak groźnego mężczyzny?
Czy Antonio ma uczciwe zamiary co do dziewczyny?
Jakie tajemnice wyjdą na jaw?

🖤🖤🖤🖤🖤🖤

Autorka powraca do nas z drugim tomem serii „Synowie Zemsty” i z jeszcze większą dawką emocji.
Tym razem poznajemy starszego brata Rhysa, którym jest Antonio niebezpieczny mafiozo. Agnieszka Siepielska kolejny raz zaskoczyła mnie pozytywnie świetną fabułą pełną mrocznych momentów i tajemnic do odkrycia. Jest to książka na pewno, od której trudno się oderwać nawet na moment. Akcja, która się tu rozgrywa, cały czas trzyma, w napięciu do samego końca nie byłam, pewna co się wydarzy dalej.

W tej części również nie zabraknie pożądania, namiętności, intryg, zemsty, tajemnic oraz cierpienia.

Autorka stworzyła kolejny raz świetnych bohaterów, którym kibicowałam od samego początku, choć nie ukrywam, z początku postać Antonia nieprzypadła mi do gustu jest on mężczyzną, który zabija, ludzi bez mrugnięcia okiem nie posiada sumienia ani serca nie zna litości. Jednak z czasem, kiedy zagłębiałam, się w jego historię zaczęłam rozumieć prawdziwe jego zachowanie.
Natomiast Alyssa dziewczyna z ciętym językiem z pozoru silna, a w środku krucha wciąż walczącą ze swoimi demonami z przeszłości, od których nie może się uwolnić. To ona jedyna potrafi z Antonia wyciągnąć pozostałości człowieczeństwa, które zatracił już dawno temu.
Pomimo że jest, jej porywaczem mężczyzna zrobi wszystko, żeby była bezpieczna i z nim została.
Czy mu się to uda?
Czy połączy ich gorące uczucie?

Oczywiście nie mogło zabraknąć pozostałych bohaterów z pierwszego tomu oraz mojej ulubionej babci Helen, która kolejny raz doprowadziła mnie do śmiechu swoimi dialogami.

Kochani zachęcam Was sięgnąć po tę wartą uwagi książkę, którą nie odłożycie, dopóki nie przeczytacie ostatniej strony.
Gorąco polecam ❤️.
⭐10 /10

🖤 RECENZJA 🖤

Nic niesamowitego. Bohaterowie - momentami bardzo irytujący. Troszkę mnie znudziła, nie wciągnęłam się w losy bohaterów. Średnio.

• Mafia