Antonio

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2020
Agnieszka Siepielska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Synowie zemsty (tom 2) literatura obyczajowa, romans
NieZwykłe
Synowie zemsty (tom 2)
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

Antonio, mafijny ideał mężczyzny!

[ 3 ] Link do recenzji

Kontynuacja Rhysa bardzo przypadła mi do gustu. Po raz pierwszy spotkałam się z bohaterką równie denerwującą co ciekawą, co zdecydowanie uznaję za ogromnego „+”.

Antonio, chyba jedyny w całym klanie który pomimo zakochania nie stał się bezmózgim sługą Alyssy. Postać dosyć ciekawie stworzona, ale zabrakło mi dokładniejszego opisu jego myśli, źródła działań.

Do tego...

Jeśli przeczytałam Rhysa to musiałam przeczytać i Antonia! Z tej dwójki bardziej spodobał mi się Antonio - niby zimny i przystojny gangster a jednak Panna Scott podbiła jego serce! Czekam na więcej!

Pani Agnieszka po pierwszej fenomenalnej części nie zwalnia tempa i tworzy równie dobra jak nie lepsza historie Ally i Antonio. Zaraz po Rhysie obowiązkowa pozycja!

"Antonio" jest to druga część przygód braci Valentich. Nie mogłam się doczekać, aby móc przeczytać drugi tom. W tej części poznajemy Antonio, mroczny a zarazem niebezpieczny, zabija bez mrugnięcia okiem. Dopóki na jego drodze nie pojawia się Alissa, kobieta o ognistym temperamencie, skrzywdzona przez los tak samo jak Antonio. W książce nie zabraknie postaci z pierwszej...

Na prawdę świetna książka. Pełna humoru i zabawnych dialogów. Pochłonęłam ją w jeden wieczór i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Na pierwszych stronach nie mogłam się przekonać do Ally, ale później ją pokochałam jak również Antonio. Gorąco polecam :) Miłego czytania :)

Ps. Narracja pierwszoosobowa ze zmianami perspektyw. :)

Bardzo fajna seria

Moja ulubiona książka ❤️🥰

Druga część niestety wcale nie jest lepsza od pierwszej.

Niesamowita!!
Nie chętnie sięgałam po książki polskich autorów , ale po przeczytaniu tych dwóch A. Siepielskiej zmieniam zdanie <3 i od razu sigam po trzecia.
Polecam!!

Kolejna część bardzo mi się podobała :) z chęcią sięgam po Luca :)

Dyskusje

1 462