Bunt

Tomasz Metelica fantastyka, fantasy, science fiction 451 str.
Fundacja CorAdCor
fantastyka, fantasy, science fiction
bunt fantastyka Metelica CorAdCor

Fundacja CorAdCor
fantastyka, fantasy, science fiction
bunt fantastyka Metelica CorAdCor

Kup książkę

Bardzo dobra książka, pisana prostym przyjemnym w odbiorze językiem. Czyta się rewelacyjnie. Dobrze nakreślone postacie, ciekawe zwroty akcji. Niesamowite, intrygujące, zaskakujące zakończenie. Kawał dobrego fantasy, opowieść o przyjaźni, rodzinie, budowaniu relacji. Chce się więcej. Książkę czytałam w tym samym czasie co córka. Razem przeżywałyśmy fabułę, postacie,...

Bardzo dobra powieść. Czytaliśmy z żoną do poduszki. Wciągająca, pod koniec, całe wieczory spędzaliśmy z książką :)

Super lektura na chłodne wieczory, lekka, przyjemna, do poduchy, piękny przykład rodziny wspierającej się w każdej sytuacji, zaskakujący finał.

Z duża dozą niewiary brałem do ręki "Bunt", nieznanego autora którego jak napisano na obwolucie książki " nie interesują pieniądze". Cóż, przeżyłem przyjemne rozczarowanie i tak naprawdę wielkie zdziwienie czytając I tom "Buntu". Spokojna narracja, delikatna fabuła, kształtujący się wraz z przeczytanym tekstem bohaterowie powieści. Na pewno nie jest to skomplikowana fabuła...

Nie jest to książka zła, niestety jest w przeważającej części przeciętna. Wykreowany świat jest niemal całkowicie czarno-biały (poza jednym bardzo ciemnym odcieniem szarości), postacie są wyjątkowo płaskie (ponownie - poza jednym, jedynym wyjątkiem) a historia przewidywalna.

Totalnie podałam się ten historii. Żyje we mnie od pierwszej strony. Bohaterowie stali się moimi przyjaciółmi i wraz z nimi przeżywałam ich przygody.
Dawno nie czytałam tak świetnej, tak wciągającej i tak dobrze poprowadzonej opowieści. I te nieszablonowe zwroty akcji!!

Niesamowita, wzruszająca przygoda z przesłaniem wielu życiowych prawd, odkrywająca krok po kroku potencjał i talent bohaterów. Napisana bardzo pięknym językiem. Lekkie pióro autora sprawia, że nie chce odłożyć się jej na później. Polecam

Polubisz bohaterów od pierwszej chwili. Zdziwią Cię zwroty akcji. Nie uwierzysz od razu, że historia powstania tej książki, to coś więcej niż powieść, ale zostająca w sercu życiowa droga. Polecam i czekam na ciąg dalszy z niecierpliwością.

Z dużym zainteresowaniem oddałem się tej książce. Nie sądziłem, że tak bardzo dam się zaskoczyć!
Przyjemny i przemyślany bieg akcji wciąga czytelnika, bohaterowie nie są szablonowi i przewidywalni.
Opowieść, której obserwatorem - czy raczej uczestnikem - czytelnik się staje, pobudza do refleksji. Nad wolnością, odwagą i prawdą. Nad tym, co dla nas jest najcenniejsze... i...

"Bunt" to świetnie napisana i bardzo wciągająca powieść. Z każdym kolejnym opisem czytelnik może poczuć się jak jeden z bohaterów przyglądający się historii i życiu przedstawionych w niej postaci. Książkę czyta się jednym tchem. Warto ją przeczytać. Niejedno Was może pozytywnie zaskoczyć. Polecam z całego serca, sama zapewne niejeden raz jeszcze do niej zajrzę.

• Fantasy

Tomasz Metelica Bunt