Antologia JaSkier 2019

Okładka książki Antologia JaSkier 2019 Michał Cybulski, Maria Gadomska, Anna Grzanek, Dominika Tarczoń
Okładka książki Antologia JaSkier 2019
Michał CybulskiMaria Gadomska Wydawnictwo: Cech Fantastyki SkierCon Cykl: JaSkier (tom 3) fantasy, science fiction
35 str. 35 min.
JaSkier (tom 3)
Cech Fantastyki SkierCon
2019-07-28
2019-07-28
35 min.
#konkurs #jaskier #skiercon #urbanfantasy#fantasy #fantastyka

Okładka książki Magazyn Biały Kruk #8 "Grafoman", Anna Grzanek, Adam Loraj, Michał Łukowiak, Kamil Muzyka, Wiktor Orłowski, Olaf Pajączkowski, Marcin Podlewski, Mateusz Tokarski, Marlena Urbaniak, Grzegorz Wielgus
Magazyn Biały ... "Grafoman", Anna Gr...
Okładka książki Dzieje się Bartek Biedrzycki, Krystyna Chodorowska, Radosław Dąbrowski, Karolina Fedyk, Anna Grzanek, Aleksandra Kozioł, Sebastian Lepianka, Dominik Marcinkowski, Paweł Naskręt, Artur Nowrot, Artur Olchowy, Rafał W. Orkan, Adam Podlewski, Monika Sokół
Dzieje się Bartek Biedrzycki, ...
Okładka książki Fantazmaty 2 Dagmara Adwentowska, Wojciech Boratyński, Rafał Cuprjak, Sylwia Finklińska, Anna Grzanek, Anna Hrycyszyn, Anna Karnicka, Tomasz Krzywik, Artur Laisen, Filip Laskowski, Marcin Moń, Maciej Musialik, Daniel Nogal, Maciej Oleszek, Michał J. Sobociński, Michał Studniarek, Magdalena Świerczek-Gryboś, Łukasz Trykowski, Dawid Wiktorski, Natalia Wójcik, Maria Zdybska
Fantazmaty 2 Dagmara Adwentowska...
Okładka książki Szortal na wynos #63 Marek Adamkiewicz, Mateusz Antczak, Grzegorz Czapski, Agnieszka Jagna Forysiak, Anna Grzanek, Małgorzata Gwara, Aleksander T. Janus, Anna Karnicka, Marcin Knyszyński, Paweł Leśniewski, Jan Maszczyszyn, Marek Ścieszek, Redakcja Szortal.com, Adrian Szymalski, Steve Rasnic Tem, Piotr Twaróg, Jagoda Wochlik, Marcin Zwoleń
Szortal na wyn... Marek Adamkiewicz, ...