Antologia JaSkier 2019

Michał CybulskiMaria Gadomska Wydawnictwo: Cech fantastyki SkierCon Cykl: JaSkier (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Cech fantastyki SkierCon
#konkurs #jaskier #skiercon #urbanfantasy#fantasy #fantastyka
JaSkier (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
#konkurs #jaskier #skiercon #urbanfantasy#fantasy #fantastyka

Okładka książki Magazyn Biały Kruk #8 "Grafoman", Anna Grzanek, Adam Loraj, Kamil Muzyka, Wiktor Orłowski, Olaf Pajączkowski, Marcin Podlewski, Mateusz Tokarski, Marlena Urbaniak, Grzegorz Wielgus, Michał Łukowiak
7,0
Magazyn Biały ... "Grafoman", Anna Gr...
Okładka książki Dzieje się Bartek Biedrzycki, Krystyna Chodorowska, Radosław Dąbrowski, Karolina Fedyk, Anna Grzanek, Aleksandra Kozioł, Sebastian Lepianka, Dominik Marcinkowski, Paweł Naskręt, Artur Nowrot, Artur Olchowy, Rafał W. Orkan, Adam Podlewski, Monika Sokół
3,4
Dzieje się Bartek Biedrzycki, ...
Okładka książki Fantazmaty 2 Dagmara Adwentowska, Wojciech Boratyński, Rafał Cuprjak, Sylwia Finklińska, Anna Grzanek, Anna Hrycyszyn, Anna Karnicka, Tomasz Krzywik, Artur Laisen, Filip Laskowski, Marcin Moń, Maciej Musialik, Daniel Nogal, Maciej Oleszek, Michał J. Sobociński, Michał Studniarek, Łukasz Trykowski, Dawid Wiktorski, Natalia Wójcik, Maria Zdybska, Magdalena Świerczek-Gryboś
6,3
Fantazmaty 2 Dagmara Adwentowska...
Okładka książki Szortal na wynos #63 Marek Adamkiewicz, Mateusz Antczak, Grzegorz Czapski, Agnieszka Jagna Forysiak, Anna Grzanek, Małgorzata Gwara, Aleksander Janus, Anna Karnicka, Marcin Knyszyński, Paweł Leśniewski, Jan Maszczyszyn, Redakcja Szortal.com, Adrian Szymalski, Steve Rasnic Tem, Piotr Twaróg, Jagoda Wochlik, Marcin Zwoleń, Marek Ścieszek
7,0
Szortal na wyn... Marek Adamkiewicz, ...