Rhys

Agnieszka Siepielska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Synowie zemsty (tom 1) literatura obyczajowa, romans
NieZwykłe
Synowie zemsty (tom 1)
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

Miłość, seks i pistolety

[ 9 ] Link do recenzji

Tak, wiem.. kolejna książka o złym i strasznym mafiozo, który całkowicie mięknie pod wpływem pięknej ukochanej. Tym razem jednak ukochana nie drażni naiwnością, a nawet jest zaskakująco szczera w niektórych kwestiach, w których trzeba się z nią zgodzić. Jest trochę zaskoczeń i zwrotów, co dodatkowo umila lekturę. Dalej uważam taki rodzaj książek za "odmóżdżacz", ale...

Super

Ksiazka wciąga od początku. Mnie się bardzo podobała ;) polecam :)

Nie wiem jak takie coś może mieć tak wysoką ocenę. Przebrnęłam przez 1/3, a na resztę szkoda czasu.

Nie rozumiem tej książki.
Na czym opiera się wielka miłość tych ludzi skoro byli praktycznie o tym przekonani jeszcze przed pierwszą jakąkolwiek dłuższą rozmową?

Książka to totalny chaos, autorka rzuca różnymi wydarzeniami i nie miałam pojęcia, co skąd się bierze, co dlaczego się dzieje. Najpierw opisuje jedno, a potem na koniec okazuje się, że w ogóle wydarzyło się coś...

Cóż, pani Agnieszka wprowadza nas w świat mafii, który nie uderza w twarz w spektakularny sposób. Pierwsza cześć, która opowiada o tytułowym Rhysie skupia się bardziej na relacji bohatera z jego wybranką — Vivianą, która pracuje w luksusowym sklepie z męską odzieżą. Bohaterowie spotykają się „po raz pierwszy” gdy Viv musi jechać do Rhysa z ubraniami, ponieważ otrzymał inne...

Polecam :)

Książka super i polecam każdemu się zapoznać bo każdy ma swój gust 😊

Super!!

Najlepszy romans mafijny do tego niezla komedia...Przy żadnej z książek się tak nie uśmiałam i uplakalam jak przy SIEPIELSKIEJ.Czekam z niecierpliwością na doktorka ale napewno wrócę jeszcze raz poczytać Rhys Antonio i Luca oraz Paxa i Hulka.Braaaawo za tak udane książki.

Dyskusje

1 794