Raw: Rebirth

Belle Aurora Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Raw Family (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2019-01-02
Iga Wiśniewska
NieZwykłe
samotność dziecko powrót mafia ucieczka obrońca miłość uczucia seks pożądanie namiętność władza sekrety zasady
Raw Family (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Iga Wiśniewska

Ojj.. taka sobie. 5/10
Cała seria dziwna. Nie podobała mi się.

Gdy staramy się odzyskać rodzinę jesteśmy w stanie poświęcić wszystko.
Straciliśmy ją by ją chronić, a teraz musimy zapracować by być jej częścią na nowo.
Demony naszej przeszłości nie śpią, ale mając przyjaciół i bliskich pokonujemy ich mimo wzlotów i upadków.
Nie jest łatwo.
Kto powiedział że życie jest łatwe?
Ale każdy ból, tęsknota.... każda zła emocja i...

Te trzy tomy wgniotły mnie w ziemię i wysoko postawiły poprzeczkę wszystkiemu co będę czytać później. Jest ostro i brutalnie. Tu uczucia nie są łatwe, bohaterowie są dalecy od ideału, a wydarzenia przyprawiają o ból głowy. Ale mimo to, a być może dzięki temu, warto sięgnąć po tę książki, które pokazują, że rodzina to nie więzy krwi, to ludzie, którzy stoją przy tobie...

Pierwsza czesc super. Ale jeśli chodzi o tą to za dużo lania wody. 500 stron na takie tematy to za dużo

Coś innego, ciekawego, warto przeczytac i dac sie wciągnąc w serię

Świetna, cała seria rewelacyjna. Coś nowego, innego, odważnego.

Dla mnie trochę za długa, nie czytało się tak jak poprzednich części ta się ciągła i ciągła. Już ma szczęście za mną

super książka

Cała seria RAW zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Rozbiła mnie emocjonalnie :)

Historia spoko, ale jednak czegoś brakowało. Nie wiem sama czego. Chociaz dobrze sie czytało.

Dyskusje

1 079