Perwersyjny bogacz

Okładka książki Perwersyjny bogacz
Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Kuszący duet (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2020-01-22
Data 1. wydania:
2017-03-27
Sylwia Chojnacka
bogactwo dominacja marzenia przyjaźń posada seks erotyka pożądanie gra perwersja fantazje

jakie to durne i szkodliwe
dużo od ruchadeł nie wymagam ale bez przesady

jakie to durne i szkodliwe
dużo od ruchadeł nie wymagam ale bez przesady

Z jednej strony ok, bo nie zmarnowałam na nią dużo czasu, bo czyta się naprawdę szybko. I tylko dlatego 3 *
Z drugiem - niepokojąca. I to tak niedobrze niepokojąca.
I nie dlatego, że główni bohaterowie lubią ostry seks - wszystko jest dla ludzi. Same sceny - mało przyjemne dla oka :(
Ale dlatego, że ona nie widzi właściwie nic złego z powodu tego, że on ustawia jej życie za jej placami od 10 lat, tylko "dla jej dobra", że bez jej wiedzy zamontował jej kamery w mieszkaniu i ją podgląda "dla jej dobra".
I jeszcze całe mnóstwo innych niepokojących rzeczy - "tylko dla jej dobra"

Z drugiem - niepokojąca. I to tak niedobrze niepokojąca.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , ,

Sabrina,Weston i Donovan to świetne postacie.
Dwóch playboyów walczy o kobietę.
Mnóstwo erotyki,gorące namiętności.
Super książka!!!!
Polecam !!!

Sabrina,Weston i Donovan to świetne postacie.
Dwóch playboyów walczy o kobietę.
Mnóstwo erotyki,gorące namiętności.
Super książka!!!!
Polecam !!!

Oj to była długa lektura, męczyłam się z tą książką chyba 2 miesiące.
Nie spodziewałam się cudów literatury, ale oczekiwałam więcej niż dostałam.
Lubię erotyki i romanse, jednak „perwersyjny bogacz” nieszczególnie przypadł mi do gustu.
Romantyzowanie gwałtu i wykorzystywania seksualnego bardzo dużo odjęło tej książce.
Zakończenie trochę podniosło ocenę i cala odczucie, co do książki, jednak nie sięgnę po kolejny tom.

Oj to była długa lektura, męczyłam się z tą książką chyba 2 miesiące.
Nie spodziewałam się cudów literatury, ale oczekiwałam więcej niż dostałam.
Zakończenie trochę podniosło ocenę i cala odczucie, co...

Porzuciłam czytanie bardzo szybko. Ta historia w ogóle mi się nie spodobała. Wszystko jakieś takie sztywne i mega dziwne. Nie wiem kogo mdły charakter wkurzał mnie bardziej - Donovana czy Sabriny. Wynudziłam się.

Opowieści z tych wybitnie szkodliwych, mówiące, że gwałt to w sumie spoko i obsesje na czyimś punkcie również. Jeśli kogokolwiek to podnieca to drzwi do seksuologa oraz psychiatry, terapety powinny zostać otwarte jak najszerzej.

Trójka znajomych .Sabrina-Donovan-Weston .Pierwsze ich spotkanie miało miejsce na studiach ,wtedy to Sabrina marzyła o Westeonie Ale to jego najlepszemu przyjacielowi udało się ją zdobyć. Sabrina nie ma najlepszych wspomnień z tamtego okresu.
Ponowne spotkanie po latach powoduje
,że ich ścieżki ponownie się połączą. I to nie tylko te zawodowe. Weston proponuje Sabrinie pracę w swojej firmie .Praca jest spełnieniem marzeń zawodowych kobiety ,lecz podejmując taka decyzję nie zdaje sobie sprawy jakie przyjdzie jej ponieść konsekwencje cenę i z jakimi tajemnicami będzie musiała się zmierzyć .
Liczyłam ,że bohaterowie będą bardziej wyraziści .
Weston-przystojny ,miły kumpel .Bezpieczny do zakochania się.
Donovan-chorobliwie zaborczy i władczy mężczyzna. Lubiący ostrą zabawę
Sabrina-piękna i bardzo niezdecydowana kobieta,która dla kariery jest w stanie zrobić wszystko.
Mimo ,że w książce nie brakuje pikantnych scen erotycznych ,to ta pozycja ani mnie nie zaciekawiła ani nie zachwyciła.

Ponowne spotkanie po latach powoduje

Świetna.

Świetna.

"Książka zupełnie o niczym." Nie lubię bzdurnych książek , a w tym przypadku mamy do czynienia z jedną wielką bzdurą. On - to tylko seks , Ona - Ty mnie kochasz. Ona - kończę z nim , po czym też ta sama Ona jedzie do niego i się rżną :) . No na litość Boską .

Spodziewałam się czegoś więcej główna bohaterka mówi jedno robi drugie niewie czego do końca chcę tak sama jak i Domman ale sięgnę po drugi tom by dowiedzieć się czemu on ją tak odpychał a jednocześnie nie mógł bez niej funkcjonować .