Perwersyjny bogacz

Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Kuszący duet (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Dirty Filthy Rich Men
Data 1. wydania:
2017-03-27
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
bogactwo dominacja marzenia przyjaźń posada seks erotyka pożądanie gra perwersja fantazje
Dirty Filthy Rich Men
Kuszący duet (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Sylwia Chojnacka

Świetna.

"Książka zupełnie o niczym." Nie lubię bzdurnych książek , a w tym przypadku mamy do czynienia z jedną wielką bzdurą. On - to tylko seks , Ona - Ty mnie kochasz. Ona - kończę z nim , po czym też ta sama Ona jedzie do niego i się rżną :) . No na litość Boską .

Jak dla mnie jedyny plus tej książki, że szybko się czyta. Bohaterka powinna udać się do psychologa, bo obsesja na punkcie seksu-gwaltu, który jej się przydarzyl i tego teraz szuka nie jest normalna sytuacja. Zobaczymy czy w drugiej części coś mnie zaskoczy.

Świetna, przeczytałam ją jednym tchem.

Podobał mi się ten trójkącik!
Nie było nudno, ciągle się coś działo. Plus za sceny erotyczne. Co mam więcej napisać - polecam i zabieram się za drugą część !

Perwersyjny Bogacz” Laurelin Paige to pierwsza część serii Kuszący Duet, która od samego początku daje nam mnóstwo zwrotów akcji, nieprzewidywalnych wydarzeń i rozmów pełnych podtekstów, dwuznaczności. Czyta się ją niezwykle szybko i przyjemnie. Cała fabuła wydaje się być nieprzewidywalna i świetnie przemyślana. W mojej głowie pojawiły się myśli: „Dlaczego ona wybrała tego...

Bo naprawdę go pragnęłam. Jak jeszcze niczego od dłuższego czasu. Jak jeszcze nikogo od tamtej chwili na studiach. Zawsze tak bardzo go pragnęłam, tylko byłam zbyt dumna, by to przyznać. "

"Perwersyjny bogacz" Laurelin Paige to historia, która nie każdemu przypadnie do gustu. Relacje między bohaterami są zawiłe i nie do końca zrozumiałe. Ja lubię takie pokręcone pikantne...

Dojrzała kobieta może mieć każdego, a chce faceta z przeszłości, który - wykorzystując swą pozycję - pozbawił ją dziewictwa. To doznanie naznacza ją na tyle mocno, że gość - mimo upływu lat - wciąż ją przyciąga. No i stąd kobieta wariuje. Tylko jej pierwszy daje jej to, czego potrzebuje. A on chce dominować i przesuwać jej granice. Tu całkiem jest interesująco w obcowaniu....

Przyjemnie się czytało. Ogromny plus za sceny erotyczne. Jest ich dużo i ze smakiem ;)

Świetnie się czyta. Bardzo szybko.

Dyskusje

1 146