Zniszcz mnie

Okładka książki Zniszcz mnie
Anna Langner Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Zniszcz mnie (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Zniszcz mnie (tom 1)
Wydawnictwo Kobiece
2020-01-29
2020-01-29

więcej Więcej

Oficjalne recenzje i

Rzuciliście kiedyś książką o ścianę? Tą rzucicie

Link do recenzji

1373 51 47

Dużo humoru aż czasem popłakałam się ze śmiechu :) Fajna historia jak najbardziej do przeczytania na miły wieczór. Bardzo fanie poruszone problemy bohaterów zwłaszcza wycofanie i ukrywanie siebie i aż czeka się z napięciem co będzie dalej miedzy nimi i z nimi. Kończąc tę cześć po prostu opadła mi szczeka i od razu musiałam sięgnąć po kolejną cześć: "Napraw mnie".
Polecam...

To, co napiszę na początku w moim pierwszym zamierzeniu miało być na końcu, ale po pierwsze może tu zadziałać zasada „ostatni będą pierwszymi”, a po drugie, jeśli przeczytacie mój wstęp zdecydowanie łatwiej będziecie mogli zrozumieć moją ocenę tej książki. Decydując się na zakupy w większości przypadków dajemy się ponieść naszej fantazji, czy to wymyślając, gdzie pójdziemy...

Ładna okładka z pustym wnętrzem.

Książka w ogóle do mnie nie trafiła. Od pierwszych stron jest wulgarna, płytka i zbyt wyuzdana.
Nie lubię historii, które są przesycone erotyzmem i dennymi dialogami. Bohaterowie na początku wydawali się intrygujący do czasu, aż się odezwali i zostały przedstawione ich "mądre" przemyślenia.
Książka miała duży potencjał i szkoda, że został...

Nie, nie i nie. Książka przesycona wulgaryzmami i jak dla mnie zbyt erotyczna. Wszystko sprowadza się do żądzy seksu. Nie mój styl i nie mój gust. Wolę historie miłosne pięknie napisane i umożliwiające czytelnikowi pewnych rzeczy się domyślić. Pomyśl na książkę fajny ale ten język... Yyy słaby.

Wychodząca spod pióra Anny Langer opowieść jest przyjemną młodzieżówką, która opowiada o losach dwójki zagubionych ludzi.

Amy to bardzo wrażliwa, a także kreatywna buntowniczka, której pasją jest rysowanie. Barry zatem, to skryty w sobie chłopak, który maskuje to za pomocą masy kolczyków i tatuaży.

Gdy zaczęłam tą pozycję, byłam zachwycona humorem, innością i ciekawymi...

SŁOWEM WSTĘPU
Przeczytaliście kiedyś dwie książki w jeden dzień? Pierwszy raz zdarzyło mi się, żebym tak zrobiła – drugi tom czytałam do drugiej w nocy! W Zniszcz mnie – Anna Langner zabiera nas nie tylko do świata tajemnic, wyrzutów sumienia, błędów przeszłości. Będziemy świadkami wielu erotycznych scen, które niesamowicie pobudzą wyobraźnię. Co z tego wyjdzie?

ZNISZCZ...

Nie przekonała mnie do siebie kompletnie. Nawet nie skończyłam jej do końca. Historia dziewczyny, która karze siebie za przeszłość i on co się w niej zakochuje i chce ja uratować.

Miałam wątpliwości , czy czytać tą młodzieżową książkę. Jednak zaczęłam czytać i wciągnęła mnie . Dialogi super , nawet te momenty ze ślimakami spodobały mi się .
Zaczynam czytać drugą część , chciałabym się dowiedzieć jak się skończy ta historia młodych bohaterów.

Ta książka jest przede wszystkim żałosna.
Zupełnie wyimaginowana, chociaż nikt nie zaliczył jej do fantastyki, a zdecydowanie powinien.
Postacie żyją w obcym mi uniwersum, które mam nadzieję jest położone bardzo daleko. Koszmar. I chyba nie chce mi się rozpisywać nad konstrukcją głównych bohaterów, a już broń boże drugoplanowych, bo jest ona zupełnie absurdalna i uboga....

Bardzo podobały mi się dialogi w książce, był bardzo naturalne. Irytowali mnie nieco bohaterowie, mieli po 20 lat, a czasami zachowywali się jak piętnastolatkowie.
Książka lekka, przyjemnie się czytało, może momentami się dłużyła, zwłaszcza na końcu.
Dobra dla zabicia czasu, można się pośmiać czytając ją.
Na pewno sięgnę po drugą część.

• 2020
  • 2020