Pakt z diabłem

Okładka książki Pakt z diabłem
Meghan March Wydawnictwo: Editio Cykl: The Forge Trilogy (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
The Forge Trilogy (tom 1)
Editio Red
Deal with the Devil
Editio
2020-02-12
2020-02-12
Data 1. wydania:
2019-01-15
Marcin Kuchciński
miliarder poker gra mafia porwanie siostry skrupuły zakład pieniądze seks erotyka pożądanie uczucia bezwzględność zaufanie pragnienie

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Oficjalne recenzje i

Gdzie się podziała reszta tej książki?!

1585 56 55

Bardzo fajna seria, wciąga, i nie jest oczywista jak wiele romansów

Bardzo fajna seria, wciąga, i nie jest oczywista jak wiele romansów

Akurat na jeden wieczór.. Podobna do innych tej autorki..

Akurat na jeden wieczór.. Podobna do innych tej autorki..

Niezrozumiałe są dla mnie opinie czytelników, którzy sięgając po literaturę erotyczną narzekają, że jest to porno albo, że sceny seksu są niesmaczne. Czego się spodziewali sięgając po erotyka?! (sic!) Niech kupią sobie książkę dla dzieci. Historia napisana w lekkim stylu, bardzo szybko się ją czyta. Fabuła ma braki i niedociągnięcia, jest schematyczna - wiadomo. Jednak książka jest na tyle fajnie napisana, że można to autorce wybaczyć. Na plus należy zaliczyć Meghan March, że jej książki skrzą się humorem. Jedyne zastrzeżenie jakie mam, to fakt, że książki M.M. w ramach cyklu (2 lub 3 tomy) spokojnie mogłyby zostać wydane w jednym tomie.
Ogólnie bardzo miło spędzony czas na lekturze.

Może to nie jest jakaś wybitnie ambitna literatura, ale przyjemnie się czyta i już sięgam po ciąg dalszy 😉

Mam mieszane uczucia...
Historia bardzo wciągająca, styl przeciętny, a erotyzm to kompletne dno (niczym tanie porno)!
No i jeszcze jedno, czuję się oszukana, bo książka bez zakończenia... jakby urwała się w połowie.. jeśli nie kupię kolejnej części to zmarnowałam czas...

Mam mieszane uczucia...

Uwielbiam tą autorkę! Pakt z diabłem zaczyna się tajemniczo i mrocznie. Poznajemy silnego mężczyznę i równie zmotywowaną bohaterkę. Iskrzy między nimi, a tajemnica goni tajemnicę.
Zdecydowanie polecam! Przyjemnej zabawy!

Zdecydowanie polecam! Przyjemnej zabawy!

Świetna, polecam

Świetna, polecam

Przyjemna i szybka rozrywka✨

Przyjemna i szybka rozrywka✨

Bzdury. Początek sensacyjny a dalej tylko jakieś liche porno. Miliarder, pokerowa księżniczka i inne głupoty. Może to jest lektura dla niespełnionych seksualne osób ale do mnie nie trafia. Nie polecam. Szkoda czasu.

Cześć mole!❤️

Co u was? Co teraz czytacie? Jakie macie plany na weekend?
Ja, tak jak już pisałam we wcześniejszych postach z książkami Meghan March, postanowiłam troszkę zagłębić się w twórczość Autorki. Dlatego dziś zapraszam Was na opinię „Paktu z diabłem”, czyli pierwszej części trylogii „Forge”.

India Baptiste, nazywana także Królową Midas to zniewalająco piękna pokerzystka, która ma nerwy ze stali i bardzo wojowniczy charakter. Zawsze dąży do wyznaczonego celu. India swoimi zdolnościami do gry w pokera przebija wielu mężczyzn. Zawsze przed rozgrywką analizuje zachowania ludzi, z którymi ma usiąść do jednego stolika. Jednak jednego wieczoru trafia na gracza, który jest tak samo dobry jak ona, a na dodatek wcale nie miał brać udziału w tamtejszym rozdaniu. Mężczyzna okazuje się bezwzględny, władczy, bogaty i pozbawiony skrupułów. India jest zdesperowana musi zdobyć dziesięć milionów dolarów by uratować siostrę z rąk porywaczy. Jednak zdobycie pieniędzy może okazać się trudniejsze niż jej się wydawało, a to za sprawą nowego gracza.

Jericho Forge to miliarder, który kieruje się zemstą na Bastienie de Vere. Gdy przychodzi na rozgrywkę pokera, na którą nie był zaproszony i spotyka swojego wroga wraz z piękną kobietą u boku, wie że musi zrobić wszystko, żeby była jego.

„Pakt z diabłem” to pierwszy tom historii Indii i Jericho. Już od samego początku ich znajomość jest bardzo nieprzewidywalna. Z każdą stroną wciągałam się coraz bardziej w ich mocno pokręcone życia. Z początku może na to nie wyglądać, ale Baptiste i Forge to dwa różne charaktery, które pasują do siebie idealnie. Bardzo dużo ich łączy. Początkowo są do siebie bardzo niechętni. Ale to wszystko może zmienić się bardzo szybko.
W książce jest pełno zwrotów akcji, a fabuła sama w sobie jest nieprzewidywalna, dzięki czemu można ją pochłonąć w jeden wieczór!
A Wy czytaliście już tę trylogię? Dajcie znać w komentarzu!

Cześć mole!❤️

Co u was? Co teraz czytacie? Jakie macie plany na weekend?

India Baptiste, nazywana także Królową Midas to zniewalająco piękna...

Meghan March Pakt z diabłem Zobacz więcej
Meghan March Pakt z diabłem Zobacz więcej