Pakt z diabłem

Okładka książki Pakt z diabłem
Meghan March Wydawnictwo: Editio Cykl: The Forge Trilogy (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
The Forge Trilogy (tom 1)
Editio Red
Deal with the Devil
Editio
2020-02-12
2020-02-12
Data 1. wydania:
2019-01-15
Marcin Kuchciński
miliarder poker gra mafia porwanie siostry skrupuły zakład pieniądze seks erotyka pożądanie uczucia bezwzględność zaufanie pragnienie

więcej Więcej

Oficjalne recenzje i

Gdzie się podziała reszta tej książki?!

Link do recenzji

Mam mieszane uczucia. Czytałam tyle dobrego o twórczości Meghan i kurcze dupy nie urywa. Historia nawet ciekawa ale czegoś mi brakowało. Choć muszę przyznać końcówką daje do myślenia, więc łapię kolejną część.

Jedna z lepszych książek Meghan. Trzyma w napięciu, jest seksownie, czasem groźnie, ale nie głupio. Bardzo przyjemnie mi się ją czytało.

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej. 6/10

Ciągnęła się straaaasznie...już chciałam zrezygnować ale po połowie zaczęło się "coś" dziać. Cała historia mocno naciągana, postacie bezbarwne a sceny seksu niesmaczne. Mimo że zakończenie stanęło pod wielkim znakiem zapytania to nie wiem czy sięgnę po druga część.

Przyjemna i szybko się czyta, ale bez szału. Nie porwała mnie i mimo zagadkowego zakończenia nie czuje silnej potrzeby poznać ciąg dalszy...

Przeczytałam 3 części w 1,5 dnia :) Bardzo wciąga, akcja jest ciekawa i zaskakująca, polecam

jakie te postaci są miałkie, słabo napisane, sama intryga jest tak grubymi nićmi szyta, że aż szkoda tracić na to czas

Początek trochę mi się dłużył, później zaczęło się już więcej dziać. Jedyne co mi się nie podoba to nazywanie przez Indie głównego bohatera ciągle Forge'm, tak jakby nie miał imienia.. Nie lubie też nazywania męskiego przyrodzenia słowami typu "maczuga", czy "dzida"..
Ogólnie historia bardzo ciekawa, inna niż wszystkie. Zakończenie jest bardzo intrygujące i już nie mogę...

Książka nie najgorsza jednak nie jest to coś do czego chętnie wrócę. Bohaterowie ujdą, fabuła nie najgorsza. Jednak czasami dobijał mnie styl w jakim jest napisana w tym sceny seksu.

W książce "Pakt z diabłem" Jericho Forge niebezpieczny, posiadający tajemnice, władzę, bardzo przystojny miliarder, który opływa w luksusy. Stara się mieć nad wszystkim kontrolę, a cel jaki już sobie upatrzy musi go mieć bez względu na wszystko. India Baptiste kobieta która potrafi ukryć swoje emocje jak nikt inny. Gra w karty i jest w tym najlepsza z najlepszych, dopóki na...

1 217
  • 2020