Raw: Rebirth

Okładka książki Raw: Rebirth Belle Aurora
Okładka książki Raw: Rebirth
Belle Aurora Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Raw Family (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Raw Family (tom 3)
Raw: Rebirth
NieZwykłe
2020-03-25
2020-03-25
2019-01-02
Iga Wiśniewska
samotność dziecko powrót mafia ucieczka obrońca miłość uczucia seks pożądanie namiętność władza sekrety zasady

Kontynuacja Raw. Mija kilka lat i dzieją się dziwne rzeczy. Lexi myślała, że może liczyć na spokój razem z synem. Nic bardziej mylnego. Twitch wraca, chociaż każdy myślał, że nie żyję. Akcji było sporo. Ciągle czuć taką mroczną aurę. Książka z pewnością warta przeczytania.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Rewelacyja kontynuacja.

Rewelacyja kontynuacja.

Ta część była dla mnie zdecydowanie przyjemniejsza, dużo się w niej działo więc się nie budziłam, ale troszkę za długa.

Zdecydowanie za długa... Ostatnie 100 stron już słabsze. Mimo wszystko fajna seria. Polecam!

Moje najlepsze must read seriii...w sumie jak sie zaczęło to trzeba skończyć, zajebista czesc i bardzo potrzebna...uwielbiam historie Twitch a i Lexi❤️🖤

Bardzo podobała mi się ta część. Szkoda, że było tak mało Juliusa oraz Any, po drugiej części czuć niedosyt.

Zakończenie trylogii. Będę tęsknić i z całą pewnością będę wracać do tej serii. Kocham

Recka pisana z perspektywy przeczytanej całej serii - biorąc pod uwagę kaliber przeszkód, z jakimi spotykali się bohaterowie, opowieść jest nieco inna, interesująca, a przeczytałam już kilka historii miłosnych z mafią w tle. Polecam.

Dla Alexy Ballentine, po śmierci jedynego mężczyzny, którego kochała, całym światem jest jej syn. To na nim skupia całą swoją uwagę i to jemu poświęca swój czas. Wydaje się, że wszystko wraca do normy, jednak od jakiegoś czasu syn Alexy opowiada jej niestworzone historie o tym, że Twich wrócił, spędza z nim wieczory i obiecał, że już nigdy od nich nie odejdzie. Cała ta sytuacja rozdziera serce Alexy, bo choć bardzo by chciała, żeby tak było, Twich nie mógł zmartwychwstać, prawda?

Po wielkim rozczarowaniu pierwszą częścią autorka zrehabilitowała się i dała nam w końcu historię, którą można przeczytać bez chęci rzucenia książki w kąt. "Raw: Rebirth" to kontynuacja pierwszej części cyklu Raw Family, więc głównych bohaterów zdążyliśmy już poznać. Cieszę się, że zarówno Twich jak i Alexa zmienili się i to pozytywnie. Alexa nie jest już taka uległa i potrafi pokazać pazurki, natomiast Twich w końcu dojrzał, stara się panować nad swoim gniewem i zachowuje się jak na mężczyznę przystało. Nadal mają swoje dziwne upodobania łóżkowe, ale na to można przymknąć oko. Cieszy mnie również to, że autorka nie zapomniała o Juliusie i Alejandrze, bohaterach z poprzedniej części, ponieważ dla mnie w ich historii zabrakło zakończenia. Tutaj można się dowiedzieć jak potoczyły się ich dalsze losy. Podsumowując, jeśli ktoś przebrnie przez pierwszą część i nie zniechęci się do pozostałych, warto je przeczytać, ponieważ są napisane o wiele lepiej, a to sprawia, że można zmienić zdanie o całej serii i spojrzeć na nią przychylnym okiem.

Książka jest cudowna losy bohaterów soą ciekawie opisani książka trzyma poziom od pierwszej do ostatniej zakochałam się we wszystkich bohaterach ale wszystko co dobre się kończy ale na pewno sięgnę po książki tej autorki polecam wszystkim przeczytać.

• Przeczytane 2020
  • Mafia