Ochroniarz

NieZwykłe
Literatura polska
literatura obyczajowa, romans
Literatura polska

Mam problem, bo historia była ciekawa i dość złożona jak na romans, ale ilość zbędnych opisów zwyczajnych czynności nie mających żadnego wpływu na akcję była przytłaczająca.
Wysiadłam, wyjęłam klucze, otworzyłam drzwi a potem weszłam do pustego domu i... I nic. Tego typu opisy budują napięcie tylko wtedy jeśli kończą się czymś zaskakującym i to, tylko czasami. Jeśli bowiem...

Pozycja jest mega! Nietuzinkowa fabuła, zgrabnie poprowadzona akcja z wieloma zwrotami i trzymająca w napięciu. Wciąż nowe wątki. Postaci, które zapadają w pamięć. Lena - młoda kobieta biznesu. Bogata i samotna. On, Nikolaj, mroczny charakter, którego zamiary nie do końca są jasne. Wspaniałe połączenie obyczajówki, kryminału i ognistego romansu.
Liczyłam na inne...

Książka, która wciąga już od pierwszej strony. Ciągłe zwroty akcji i szybkość, jaką nadała treści autorka, powodowała przyspieszenie bicia serca. Trochę za dużo przemyśleń bohaterów w momentach oczekiwania na rozwój sytuacji, ale przymykam na to oko.
Serdecznie polecam!

Bardzo fajny pomysł na książkę, zaskakujące, dramatyczne zwroty akcji.

Tak. Tak. Tak. Byłam oczarowana. No jalepsza książka Meg! Ale kogo ja chce przekonać. To jest Meg Adams. Prawdopodobnie najlepsza autorka w Wydawnictwie NieZwyklym i jedna z niewielu wartych uwagi na Polskim rynku wydawniczym.
Ta książka ma wszystko, miłość, intrygi, kłamstwa, niebezpieczeństwo i to zakończenie. Kocham

Pierwsza książka autorki, która wpadłą mi w ręce i po jej przeczytaniu już wiem, że jestem fanką. Cokolwiek napisze - biorę w ciemno.
Lena i Nikolaj - wybuchowa mieszanka. Ona uparta i pewna siebie, on zawsze upierający się przy swoim. Na początku ciężko było im się dogadać, jednak im dalej w las, tym... Sami wicie ;) Wspaniale się czytało, były zwroty akcji, wątek...

Na półkach: , , , ,

To było moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale na pewno nie ostatnie. Ochroniarz wzbudził we mnie całe mnóstwo emocji, bohaterów bardzo szybko polubiłam chociaż nie zawsze rozumiałam pobudki, które nimi kierowały.

Dużym plusem tej książki jest to, że nie jest kolejnym "cukierkowym romansem". Miejsce czułostek zastępuje brutalność, porządnie i tajemnice...

Naprawdę zaskakująca książka. Na ogół jestem w stanie przewidzieć, co się wydarzy za chwilę. Jednak autorce udało się kilkukrotnie mnie zaskoczyć. Momentami trzyma w napięciu. Szybko się czyta. Polecam

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i nie ostatnie. Historia Leny i Nico dostarczyła mi mnóstwo emocji. Jedna z lepszych książek z wątkiem Ochroniarza które czytałam do tej pory. Czy tych dwoje będzie razem, i czy poradzą sobie z przeszłością koniecznie musicie przekonać się czytając książkę.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością Autorki, ale jestem pewna, że nie ostatnie. Zakochałam się, chyba mogę tak powiedzieć. Pomijając samą fenomenalność tej historii, bardzo urzekł mnie styl Meg. To, jak ta książka jest napisana, przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

Czytałam z ogromnym zaciekawieniem, nie mogłam się oderwać. Połączenie sensacji (ciągłe, rewelacyjne...

Dyskusje

1 243