Lev

Okładka książki Lev
Belle Aurora Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Shot Callers (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2020-06-30
Data 1. wydania:
2015-10-11

więcej Więcej

No po prostu super książka. Bardzo mi się podobają bohaterowie po prostu Lev rozbraja bezpośredniością i zwięzłymi wypowiedziami a Mina pewnością siebie i dobrym humorem. Kojenia książka z odrobiną mafii w tle ale bez zbytniej brutalności. sama Przyjemność czytania i oczywiście początek serii już nie mogę się doczekać aż przeczytam kolejne części tj. Vik oraz Sasha.

To moje drugie spotkanie z książką Aurory. O wiele bardziej mi się podoba niż poprzednia. Dobry balans między bohaterami głównymi i drugoplanowymi. Erotyzm nie jest przytłaczający, powiedziałabym, że wyważony.
Duży minus to jednak niektóre powtarzające się teksty wręcz skopiowane z "miłości po sąsiedzku", co niestety mnie drażniło, bo im dalej opowieść się rozwijała, tym...

Niby książka mafijna, ale tak naprawdę ma w sobie prawie nic z mafijnego wątku. Co mi właściwie nie przeszkadzało, ale napis na książce może być dla niektórych mylący.

W każdym razie książka przedstawia historię Lva i Mili. Mila jest bezdomna i dosłownie umiera z głodu. Trafia do klubu nocnego, gdzie kradnie portfel bratu Lva. Lev ją na tym przyłapuje i tak właśnie się...

Nie wiem czemu daje aż 3 gwiazdki.. może dlatego, że styl pisania i cała opowieść była dosyć składna, a pod koniec nawet się rozkręciła.. mimo wszystko daje aż 3 gwiazdki ponieważ cała ta historia była dosyć infantylna i głupiutka.. Autorka żyje chyba w jakimś bajkowym świecie bezdomności, ponieważ według niej, główna bohaterka mogła przeżyć tyle lat zdana na samą siebie...

Poruszająca historia, ukazująca wyjątkowość człowieka przez jego inność. Akceptacja, zrozumienie to synonimy tej książki. Z przyjemnością będę do niej wracać.

Autorka porusza tutaj temat mafii, ale jest on w znikomych ilościach ukazany na kartach powieści. TO dla mnie duża odskocznia od tego, co czytałam do tej pory. Bardzo interesujący sposób na stworzenie historii było poruszenie bezdomności, choć też komiczne wydało mi się to co wyszło pod koniec. Ale za pomysł na motywy, bez żadnych opisów pościgów, walk wręcz i ukazanie też...

Świetna książka. Nie mogłam się od niej oderwać. Niesamowicie wzruszyła mnie historia Miny.
Kiedy Lev Leokov zauważa w klubie młodą kobietę, która kradnie portfel domyśla się, że coś jest nie tak.
Dziewczyna go zaintrygowała.
Szybko okazuje się, że Mina jest na dnie.
W życiu Lva nie brakuje przemocy, ale coś w niej każe mu pomóc dziewczynie.
Daje jej wybór.
Jaką decyzję...

Fajnie prowadzone rozmowy, takie na luzie... choć początek wcale nie był taki kolorowy.
Poznajemy dziewczynę z ulicy oraz jej historię.
W mojej ocenie książka zasługuje na 8 z wielkim plusem. Być może ocena jest spowodowana emocjami dzisiejszego dnia ale łezka w oku się zakręciła w kilku miejscach.

Niezła książka, ale brakowało mi jakiejś głębi w relacjach między bohaterami. Miałam wrażenie, że niektóre wątki zostały spłaszczone i pozbawione reakcji.

Zawiodłam się na tej książce, czekałam aż coś sie wydarzy i nic... tyle stron a jednak nic interesującego. Po przeczytaniu RAW byłam zachwycona, tutaj niestety nic.

1 301
  • 2020