Zemsta gangstera

Okładka książki Zemsta gangstera Anna Wolf
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Zemsta gangstera
Anna Wolf Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Gangsterzy (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Gangsterzy (tom 2)
NieZwykłe
2020-05-06
2020-05-06
mafia romans literatura polska

1948 ocen

Dobre! Czytało się szybko i znalazłam wszystko, czego potrzebowałam w tym gatunku.

cała seria jest świetna

cała seria jest świetna

Książka dramat. Gwałty i przemoc psychiczna na partnerce, poniżanie, oszukiwanie. Negowanie opinii partnerki, obrzydliwie nudne pyskówki, które opierały się na seksualnym poniżaniu.
Masz traumę, bo zabili Ci byłego partnera? Rodzina to kanalia? Ciebie też chcą zamordować? Zawiodłaś się na otoczeniu? Przykro mi. Ale Twoja cipka jest moja.
Argument głównego bohatera na wszystko. Cipka mojej żony.
Żałosne.
Zero jakichkolwiek emocji, marna akcja, suche opisy nawleczone przekleństwami co kilka słów. Brak jakiegokolwiek zaangażowania w opisywanie danej sytuacji czy odczuć. Czułam się, jakbym czytała książkę kogoś z przedszkola. Mój pies ma lepszy poziom pisarski.

Argument głównego bohatera na...

Trochę inna historia niż w pierwszym tomie, jednak równie wciągaja. Tutaj też nie brakuję humoru.

Pierwszą cześc jako tako przeczytalam, ale tą to dosłownie zmęczyłam po kolejną nie sięgnę. Porod Chloe był zenujący🤦‍♀️, dialogi między braćmi dosłownie mnie śmieszyły, powtarzanie cały czas ze nazwisko Tarasow coś znaczy męczącę, a wisienką na torcie sam motyw, facet zabija jej rodzine a ona na koniec z nim jest(co prawda na zlecenia, ale mimo wszystko to on pociągną za spust) nie polecam, radzę wręcz omijać 😬 Dziadostwo !

Moja ocena: 10/10 😘

Mój opis:
Anton jest egzekutorem mafii, zbija na zlecenie i nie zadaje pytań. Szybko, z zimną krwią, bez zbędnych emocji. Tylko raz jego serce zabiło z powodu uczucia do kobiety, która z nikła z jego życia jak kamfora - Jordan. Jednak zostało tylko rozgoryczenie i nienawiść. Jordan czuje to samo co Anton tylko ma inne powody. Zemsta zawsze smakuje najlepiej na zimno. Jordan się do niej przygotowała. Chce by zapłacił za wszystko co jej uczynił, bo ona nie zapomniała z dwóch ważnych dla niej powodów. Czy łączy ich tylko nienawiść do siebie nawzajem? Czy tylko ona chce zemsty? Komu i dlaczego zależało by tych dwoje nie było razem?

Pewnie wiele z Was miało tą ją w swoich rękach, ale jeśli nie to naprawdę gorąco polecam!!!
Bardzo lubię takie klimaty... gdzie wieje grozą, niedopowiedzeniami i miłością jednocześnie!!!
Zniknęłam dla całego świata z tą serią jak kamfora 😂. Pani Ania jest obłędna w te klocki.
Każda część to inna historia miłosna, inne dylematy i rozterki. W każdej niebezpieczny i władczy mężczyzna. Problemy i tajemnice rosną jak grzyby po deszczu. Magnetyzm czuć w powietrzu, a raczej między wierszami….

Moja ocena: 10/10 😘

Mój opis:

Ci bliźniacy to potrafią namieszać, tym razem mamy do czynienia z Antonem i Jordan. Oboje charakterni i nie dający sobie w kasze dmuchać. Jednak są to ludzie o dobrym i ogromnym sercu, którzy nie pozwolą aby ktoś tknął ich rodziny.

Kolejne perypetie Gangusów gdzie miłość, honor i sprawiedliwość widziana ich oczami a w szczególności relacja kobieta-mężczyzna nadaje książce lekkiego i przyjemnego tonu czytania.

2004

Świetna kontynuacja serii Gangsterzy w którym głównymi bohaterami są Anton, brat blizniak Aleksieja i Jordan.
5 lat temu połączył ich namiętny romans ale los sprawił, że szybko się rozstali.
Teraz Jordan ma mężą , dwójkę czteroletnich chłopców i pała chęcią zemsty na Antonie, za to że ją okłamał i za to co zrobił.
Anton jest mafijnym egzekutorem i przed laty wykonał wyrok na rodzinie nie zdając sobie sprawy jak to wpłynie na jego obecne życie.
Początek powieści bardzo emocjonujący i wzruszający. dotyczacy Jordan i jej mężą.
Potem autorka trochę studzi emocje i pokazuje życie Antona i Jordan w nowej dla nich odsłonie.
Ta para to mieszanka wybuchowych charakterów, między którymi aż iskrzy od pożądania. Ich słowne potyczki i postępowanie Jordan w stosunku do Antona wywołują uśmiech na twarzy . Do tego jeszcze bliźniacy, którzy też potrafią narozrabiać a swoimi wypowiedziami zadziwiają nie tylko rodziców.
Na sceny gorącego pożądanie nie można tu liczyć chociaż są ale nieliczne.
Po tej części takiej bardziej lekkiej i obyczajowej autorka znowu zabiera nas w brutalny świat mafii, bo na horyzoncie pojawia się biologiczny ojciec Jordan, człowiek chory psychicznie a do tego pałający chęcią zemsty na córce..
I znowu bracia muszą razem walczyć a pomaga im ich kuzyn Sergiej , boss mafijnej rodziny.
Bardzo podobała mi się ta powieść. Dużo w niej emocji tych dobrych i tych złych. Tajemnice z przeszłości, zemsta, porwania, świat mafii i uczucie, które mimo upływu lat nie wygasło.
Autorka nie zapomniała również o bohaterach z poprzedniej części i poznajemy ich dalsze losy tak bardzo związane z życiem Jordan i Antona.
Autorka bardzo poprawiła styl pisania w stosunku do debiutu. Nie ma już tylu wulgaryzmów a cała fabuła jest bardzo dobrze przemyślana i oryginalna. Kolejna część też zapowiada się bardzo ciekawie.

Anton jest mafijnym egzekutorem i przed laty wykonał wyrok...

Historia Jordan i Antona zwala z nóg. Jest tu wszystko, wątek hate-love, sensacja, miłość ,rodzina i mafia .