Zemsta gangstera

Okładka książki Zemsta gangstera Anna Wolf Patronat LC
Okładka książki Zemsta gangstera
Anna Wolf Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Gangsterzy (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Gangsterzy (tom 2)
NieZwykłe
2020-05-06
2020-05-06
mafia romans literatura polska

Okładka książki Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camilla En, Iwona Feldmann, Mateusz Gostyński, AT. Michalak, Ana Rose, Anna Wolf, K. A. Zysk
Ocena 8,8
Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camill...

Na półkach: , , , ,

Druga część przeczytana,mnóstwo akcji,fabuła ciekawa i rozbudowane napięcie,z każdą stroną narastało w książce,przyjemnie się czyta.
Bohaterowie życzliwi,sympatyczni bracia Tarsow skradli mi serce , zyskali we mnie bardzo dużo.
Wciągnąłem się w drugi tom,a cudowny,super był.
Z przyjemnością poczytam kolejny tom tej doskonałej serii mafijnej.

Wciągnąłem się w drugi tom,a cudowny,super był.
Z przyjemnością poczytam kolejny tom tej doskonałej serii mafijnej.

Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja, na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. Nie wie, że zlecenie sprzed pięciu lat przekreśliło wszystko na czym mu zależało, a chodziło o piękną studentkę Jordan Pheonix dla której serce zabiło zdecydowanie mocniej. Nieoczekiwanie Jordan pojawia się w życiu Antona żądna zemsty.
Anton dowiaduje się, że Jordan ma męża i to nie o byle jakim nazwisku oraz jeszcze coś co wywołuje w Antonie furię. Mężczyzna ma swój plan, ale nie spodziewał się, że Jordan ma swoje demony przeszłości, które po nią przyjdą w najmniej oczekiwanym momencie...
Drugi tom z serii, który bardzo przypadł mi do gustu. Autorka zdecydowanie postawiła na akcję z pewnością nie będziesz się nudzić czytając ta historię. Wydarzenia wywołują wiele emocji od smutku, żalu do poczucia humoru. Jak to bywa w romansach mafijnych od miłości do nienawiści jest bardzo cienka linia. Jeśli się spodziewacie scen gdzie iskry lecą to cóż nie ma ich za dużo, ale nie wpływa to na jakość historii. Ta część jest również zapowiedzią trzeciego tomu gdzie główną rolę będzie miał Sergiej z…Polecam gorąco.

Anton dowiaduje się, że Jordan ma męża...

Nuda, szkoda czasu

Nuda, szkoda czasu

Tytuł: Zemsta gangstera
Seria: Gangsterzy
Autor: @annawolf.autor
Wydawnictwo: @wydawnictwoniezwykle
📖

„Anton Tarasow jest największym bydlakiem i skurwielem, chodzącym po tym świecie. Nienawidzę go z całego serca i pragnę jego śmierci.”

On nie powiedział jej o sobie prawdy, a Ona zniknęła nagle bez śladu.
Jordan Pheonix nie zapomniała tego, czego przed laty dopuścił się Anton Tarasow.
Anton nie zapomniał o tym, że Jordan - jedyna osoba, której oddał swoje serce - uciekła od niego.
Jak teraz wygląda życie Jordan?
Co łączy tych dwoje?
Czy mimo nienawiści ich losy mogą znów się połączyć?

❤️ Moja opinia: ❤️

„Czasem zdarza się, że prawda bywa wyzwoleniem, ale i samym piekłem. Potrafi złamać człowieka, ale i uczynić go silniejszym. Potrafi również pozostawić w sercu zgliszcza, tak jak zrobiła to w moim.”

Jordan to kobieta, która chce zemsty na Antonie, za to, czego dopuścił się przed laty.
To, co do tej pory ukrywała przez nim, zmienia wszystko.

Anton to brat bliźniak Aleksieja.
Jest mafijnym egzekutorem, który na zlecenie zabija ludzi z zimną krwią.

Zemsta gangstera to drugi tom serii Gangsterzy, w którym głównymi bohaterami są Jordan i Anton.
Czytelnik wkracza w mafijny świat pełen niebezpiecznych sytuacji i bezwzględnych gangsterów.
Znajdziemy tu również nienawiść, chęć zemsty, szybko toczącą się akcję, tajemnice i sekrety, które wychodzą na jaw oraz przepychanki słowne i humor.
Oczywiście nie można zapomnieć o pożądaniu, namiętności i miłości.
Bohaterzy mają charakterek, są pyskaci, ale również nieprzewidywalni. Łączy ich wspólna przeszłość, z której wydarzenia doprowadziły do tego, że wzajemnie czują do siebie nienawiść.
Pojawiają się tu również bohaterowie z pierwszego tomu, czyli Chloe i Aleksiej, co daje czytelnikowi wgląd w ich dalsze losy.
Dla Tarasów rodzina jest na pierwszym miejscu, a jej ochrona to priorytet.
Historia Jordan i Antona jest na tyle wciągająca, że praktycznie czyta się sama.

„Zemsta będzie za moją rodzinę i za niego. Można powiedzieć, że będzie to zemsta gangstera, jak w jakimś cholernym tanim filmie klasy B. Ale pier***** to, bo to moje życie i ja dyktuję w nim warunki, nikt inny. Anton Tarasow ponownie wkracza do gry.”

❤️ Moja ocena: ❤️
⭐4,5/5

#zemstagangstera #gangsterzy #annawolf #wydawnictwoniezwykłe #ksiazka_i_dobre_wino #bookstagram #polskiebookstagramy #bookphoto #instabook #mafia #nienawiść #chęćzemsty #niebezpieczeństwo #pożądanie #namiętność #czytambokocham #czytamwszędzie #czytaniejestfajne #bookreader #booklover #książkoholiczka #czytaj #czytajpolsko #mojaopinia

Tytuł: Zemsta gangstera
Seria: Gangsterzy
Autor: @annawolf.autor
Wydawnictwo: @wydawnictwoniezwykle
📖

On nie powiedział jej o sobie prawdy, a Ona zniknęła nagle bez śladu.
Jordan Pheonix nie zapomniała tego, czego przed laty dopuścił się...

Niestety o ile 1 część miała u mnie średnią opinię, to teraz 2 część to dno. Wszyscy bohaterowie są tacy sami, ten sam tok myślenia, to samo słownictwo, nudy na pudy. Doczytałam prawie do końca i już nie mogłam. Nie będę tego dalej czytać.

Pierwszy tom mnie nie zachwycil, no cóż drugi też, aczkolwiek chyba historia troszkę lepsza. Co do bohaterow...jakoś nieszczególnie zachwycają. Jednakże do przeczytania, bez większych oczekiwan jes ok. I po 3 tom sięgnę.

Przeczytałam do połowy i nigdy więcej nie wróciłam do niej. Nudna tak samo jak pierwsza część, chyba nawet gorzej - a myślałam że w drugim tomie autorka chociaż się poprawi. Prymitywne zachowanie goryla z dżungli w przypadku każdego męskiego bohatera. Ale najwyraźniej zdaniem autorki każdy mężczyzna się tak prymitywnie zachowuje, nie będę wnikać. Głupkowate dialogi, moment porodu bohaterki z pierwszego tomu był napisany tak idiotycznie, że to aż boli. A w szczególności reakcja tego całego Aleksieja w stosunku do lekarza, pod tytułem "nikt oprócz mnie nie będzie oglądał waginy mojej żony". Żenujące.

Książki z tej serii łączą się ze sobą w każdej części występują nowi bohaterzy ale historie zawsze łączą się z poprzednimi. W tej części poznajemy Antona Tarasowa, brata bliźniaka Aleksieja, seryjny morderca działający na usługach mafii. Kiedy na jego drodze staje Jordan Phoenix, musi się zmierzyć z przeszłością. Kobieta chce się zemścić na Tarasowie za krzywdy jakie wyrządził jej rodzinie. Jednak w tym wszystkim mają coś co ich łączy i nie jest to nienawiść.
Jak się potoczy ich historia? Co zrobił Anton że Jordan chce zemsty? Koniecznie przeczytajcie ta część.

Po tej części mogę stwierdzić że uwielbiam twórczość @annawolf.autor ❤️ książki są rewelacyjne. Te pytania które się pojawiają przy czytaniu każdej strony kto, co , z kim, po co? Nie da się oderwać od książki dopóki nie uzyska się odpowiedzi. Każda część tej serii jest lepsza od poprzedniej. Polecam z całego serca cała serię❤️❤️

Przyszła kolej na brata , akcja jest, emocje są wiec można czytać .

Przyszła kolej na brata , akcja jest, emocje są wiec można czytać .

Kochani przychodzę do Was z drugim tomem romansu mafijnego „Zemsta Gangstera”.
Seria, która podbiła listę bestsellerów.

Wciągająca historia pięknej Jordan i niebezpiecznego Antona jednego z braci Tarasow. Pełna mocnej akcji, wielu zwrotów wydarzeń, niebezpiecznych intryg, wzruszeń, tajemnic, strachu oraz przede wszystkim zemsty.

Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja. Jest gangsterem bez skrupułów z zasadami. Zabija swoich wrogów bez mrugnięcia okiem. Typ bez emocji i bez uczuć jednak jest osoba, która wywarła na Antonie jakiekolwiek uczucia jest nią Jordan Phoenix dziewczyna z zadziornym charakterem i silną osobowością. To co łączyło tych oboje w przeszłości można byłoby nazwać czymś więcej, jednak teraz po latach zostaje tylko ogromny żal, wielka nienawiść oraz zemsta, którą Jordan pała do Antona.
Może jednak okazać się, że łączy ich coś więcej, niż tylko chęć zemsty.

Jakie tajemnice skrywają oboje?
Czy demony z przeszłości dadzą o sobie znać?
Czy połączy ich jakieś uczucie?
I czy bracia Tarasow są w stanie ochronić swoją rodzinę?

Fabuła książki jak zawsze na dobrym poziomie trzymająca w napięciu do samego końca. Uwielbiam autorkę za jej humor oraz świetne pióro, już nie jeden raz się o tym przekonałam.
Seria godna polecenia. ❤️❤️

Kochani przychodzę do Was z drugim tomem romansu mafijnego „Zemsta Gangstera”.
Seria, która podbiła listę bestsellerów.

Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja....