Zemsta gangstera

Patronat LC
Anna Wolf Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Gangsterzy (tom 2) literatura obyczajowa, romans
NieZwykłe
mafia romans literatura polska
Gangsterzy (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
mafia romans literatura polska

Okładka książki Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Agnieszka Siepielska, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Marta W. Staniszewska, Magdalena Winnicka, Anna Wolf, Paulina Świst
0,0
Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. ...
Okładka książki Rozpalone zmysły A.S. Sivar, Agata Czykierda-Grabowska, Melissa Darwood, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Nina Nirali, Karolina Socha, Anna Wolf
7,8
Rozpalone zmysły A.S. Sivar, Agata C...
Okładka książki Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna Meg Adams, Joanna Gajewczyk, J.B. Grajda, K.N. Haner, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, E. Raj, Ana Rose, Alicja Sinicka, Aniela Wilk, Anna Wolf
7,4
Prawo Mafii. P... Meg Adams, Joanna G...

Pierwsza część zdecydowanie ciekawsza, ale ta też jest okej,biorę się za trzecia 💪

Pierwsza część mnie miło zaskoczyła, a ta książka to koszmar!
Pod koniec już sama nie wiedziałam kto jest czyją córką, a kto czyim mężem ;D
Strasznie płytkie dialogi, akcja niby toczy się w Las Vegas, ale gdyby autorka o tym mimochodem nie wspomniała to w życiu bym się nie domyśliła. Żadnych nawiązań do miejsca akcji. Czuć na kilometr, że autorka nigdy tam nie była i nie...

" Zemsta gangstera" ~ A. Wolf
7/10⭐
Anton - brat Aleksieja - jest zabójcą, który morduje na zlecenie bez żadnych skrupułów. Nie zastanawia się dlaczego ktoś wydaje wyrok na jego ofiary. Jego serce pozostaje niewzruszone. W przeszłości tylko jedna osoba potrafiła przebić się przez jego lodowate serce - Jordan. Jednak ich drogi się rozeszły i aż do dzisiaj się nie...

Pierwsza książka która skradła moje serce ;) Nigdy nie czytałam tak świetnej serii jak Gangsterów ;)

super

Pierwsza część mnie wciągnęła w całości. Ta niezupełnie. Jednak szybko się czytało tak jak pierwsza. Wątek z Nickiem nie wyjaśniony, a szkoda.

Bardzo ciekawa książka, akcja świetna, trzyma w napięciu

Książka "Zemsta gangstera" to drugi tom serii Gangsterzy 📚
Poznajemy tu losy drugiego z braci Tarasow 🥰 Jego przeszłość chce go dopaść i kopnąć w d...🤭 A owa przeszłość ma na imię Jordan 💝 Mamy wątek mafijny, intrygę, morderstwa 😍😂 oraz miłość ❤️. Dla każdego coś miłego 😁.
Jak już zacznie się czytać, to dopóki nie będzie ostatniej strony ciężko się oderwać 😱
Szczerze...

Nie jest to tak porywająca książka jak jej poprzedniczka, ale pomimo płaskich dialogów i ciągłego powtarzania, że rodziny się nie zdradza to całkiem nieźle się ja czytalo

Historia byłaby niezła, gdyby kto inny ją napisał.
Anton Tarasow kilka lat wcześniej upatrzył sobie ładną studentkę. Zakochali się w sobie, ale był jeden szkopuł - Anton używał fałszywego nazwiska, więc gdy wyjechał na kolejne zlecenie, dziewczyna, której właśnie wtedy wymordowano całą rodzinę nie mogła go odnaleźć.
Załamaną Jordan zaopiekował się syn irlandzkiego...

Dyskusje

1 819