Tron prawdy

Pepper Winters Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Truth and Lies Duet (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Throne of Truth
Data 1. wydania:
2017-02-28
Emilia Skowrońska
Wydawnictwo Kobiece
porwanie niebezpieczeństwo prawda zaufanie tajemnice kłamstwa seks pożądanie przeszłość dominacja kontrola miłość
Throne of Truth
Truth and Lies Duet (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Emilia Skowrońska

Dziwne rzeczy działy się w tej książce. Zaczynając od porwania Elle, gdzie Greg chciał ją zgwałcić, ale najpierw ją umył, położył się z nią spać, kazał założyć prześwitujący szlafrok, zrobić obiad a dopiero potem wzięło go na amory, które cudownie przerwał Penn. Czytałam z ciekawością, bo zastanawiałam się, co może się wydarzyć ale tak naprawdę wiele sytuacji było...

Bezpośrednia kontynuacja "Korony kłamstw", które najlepiej czytać według kolejności.
Okłamana Elle, ze złamanym sercem zostaje porwana przez Grega... Do czego jest w stanie posunąć się zazdrosny i bezlitosny mężczyzna? Cały czas był w jej cieniu. Teraz ma dokładnie obmyślony chory plan, który skrzętnie realizuje zaczynając od porwania... przyszłej żony! Penn nie zostawi...

37/2021

CZY W ŚWIECIE PEŁNYM KŁAMSTW JEDNO WYJAWIENIE PRAWDY MOŻE COŚ ZMIENIĆ?

Nowa seria autorki Potworów z ciemności.
2 tom serii Duet.
Super szybko czytająca się dylogia. Polecam.

Kontynuacja Korony kłamstw nie jest złą książką, zdecydowanie ratuje ją dobrze pióro autorki, choć sama historia nie do końca przypadła mi do gustu. Miałam wrażenie że środek ciężkości całości był nie tu gdzie trzeba. Zdecydowanie ciekawiej byłoby gdyby Pepper skupiła się na drugim wątku procesowym. Poza tym sama fabuła miejscami wydawała mi się bardzo naciągana, a decyzje...

Pierwsza cześć książki zachęciła mnie do kupienia kontynuacji historii Elle.
Niestety muszę przyznać ze książka jest słaba, strasznie naciągnięta . Gdyby nie powtarzające się opisy uczuć tych dwojga ludzi i ich historii z pierwszej części książka miała by pewnie polowe stron.
Przeczytałam ja tylko dla tego bo nie lubię zostawić niedokończonych książek .

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

No niestety jakos ta cześć mnie nie porwała. Chociaż tyle dobrego, ze teraz narracja była dwuosobowa a nie tylko z perspektywy pani prezeski która jest silna, niezależna i w ogóle jest nie do pokonania.

NARRACJA: oboja bohaterów
RAMY WIEKU BOHATERÓW: 20-30
OPINIA: podobnie jak poprzednia część wciągnęła :)
a wiec 2 noce zarwane :P POLECAM :) chyba nawet bardziej mi się podobała od części 1 :)

Lubię spojlery czytać, więc je też piszę.
Okropna książka, nie ma sensu czytać. Główna bohaterka porwana przez syna znajomego, który ją chce zmusić do ślubu.
Związuje ją, bije po twarzy i cały czas grozi czy bardziej oznajmia, że ją zaliczy i poślubi.
Czekam na jakąś akcję a tu nic, śmiać mi się chciało, co ta autorka nieudolnie wykreowała. Greg ma zgwałcić pannę, ale...

Tak samo jak pierwsza część, wciągająca. Moim zdaniem świetna. Polecam

Seria "Truth And Lies Duet" była moim pierwszym spotkaniem z twórczością Pepper Winters. Nie ma co ukrywać, że do tych książek przyciągnęły mnie okładki. 😜Jestem jednak mile zaskoczona tym, że te piękne okładki kryją w sobie równie piękną treść. Historia jest przepełniona tajemnicami, kłamstwami i intrygami. Kiedy już myślałam, że autorka nam wszystko wyjaśni, to nagle...

Dyskusje

• 2020