Dirty

Belle Aurora Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Raw Family (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2016-10-31
Iga Wiśniewska
NieZwykłe
mafia morderstwo ucieczka obrońca miłość uczucia seks pożądanie namiętność władza narkotyki ratunek sekrety zasady
NieZwykłe
Raw Family (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Iga Wiśniewska

Oficjalne recenzje i

Julius Carter nową twarzą sprawiedliwości

Link do recenzji

Ojj.. słabiutka, słabiutka. 3/10

Pokazujemy wszystkim bajeczne zycie pełne miłości i szacunku, jednak nikt nie wie co na prawdę dzieje się za zamkniętymi drzwiami.
Mamy czasem tylko jedna możliwość, jedna chwilę, jedną sekundę by podjąć decyzję i uwolnić się z koszmaru.......
....... jednak czy to dobra decyzja?
Mimo iż czasem wpadamy z bagna w bagno znajduje sie cieniutka lina po której możemy się...

Wciągająca książka o bardzo złych ludziach. Na plus to że nie była to cukierkowa miłość, minusy to jak na książkę o mafii zdarzały się momenty zbyt naciągane

Hej🔥

Po „Raw” miałam całkiem spore oczekiwania względem kolejnej części tego cyklu i niestety troszkę się zawiodłam. W „Dirty” brakuje magii i napięcia, które towarzyszyły poprzedniemu tomowi. Autorka kreuje nieco inną historię – dobry pomysł, nieco gorsze wykonane (zwłaszcza znając możliwości Belle Aurory).

Książka została napisana z kilku punktów widzenia – Juliusa,...

Warto przeczytać. Może trochę przewidywalna ale mnie porwala

Jezu nie wiem czemu to sobie robię i sięgam po takie książki. Jest to jakaś forma autodestrukcji chyba. W każdym razie książka jest fatalna, schematyczna, do bólu przewidywalna, szkodliwa i nierealna. Bardziej jestem skłonna uwierzyć że istnieją migoczące w świetle dziennym wampiry niż w tę historię pato-miłosną. Nie polecam.

Ciut naciągania, ale jednak bardzo ciekawa pozycja

Dobra ale pierwsza część lepsza

Rodziny mafijne, dużo brutalnych fragmentów i gwałtów.

Cała seria RAW zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jedna z moich ulubionych serii. Rozbiła mnie emocjonalnie :)

1 109
  • 2020