Dama Paxtona

Okładka książki Dama Paxtona
Agnieszka Siepielska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Sinners & Reapers (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Sinners & Reapers (tom 1)
NieZwykłe
2020-02-12
2020-02-12

Okładka książki Opowiem Ci bajkę... Clara Amane, Paulina Ampulska, J. Harrow, Nikola Jabłońska, Jacek Jaworski, Karolina Jurga, Norbert Grzegorz Kościesza, Paulina Nowaczyk, Katarzyna Pietruszyńska, Patrycja Różańska, Agnieszka Siepielska
Ocena 0,0
Opowiem Ci baj... Clara Amane, Paulin...
Okładka książki Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Agnieszka Siepielska, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Marta W. Staniszewska, Magdalena Winnicka, Anna Wolf, Paulina Świst
Ocena 7,1
Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. ...
Okładka książki Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. Grajda, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Agnieszka Siepielska, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
Ocena 6,9
Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. G...

więcej Więcej

Hej!💖
Czytaliście książki Agnieszki Siepielskiej? Podobały Wam się? Ja ostatnio przeczytałam „Damę Paxtona”, czyli książkę rozpoczynającą serię Sinners & Reapers. A teraz zapraszam Was na jej recenzję!

Nikki Preston postanawia wprowadzić się do domu, który odziedziczyła po dziadkach. Dom znajduje się w Preston, czyli mieście, w którym parę lat wcześniej spędzała wakacje....

Już po kilku pierwszych rozdziałach mówię czytam już to gdzieś! Ale przecież książki nigdy nie miałam w rękach do tego czasu, po przeanalizowaniu kim jest autorka już wiedziałam, że czytałam to kiedyś na Wattpadzie. Książka zachwyciła wcześniej to i teraz polecam po nią sięgnąć
Gdy Nikki wraca do małego miasteczka Prescott, w którym przed laty spędzała wakacje lecz dom jej...

Oo całkiem fajna. 7/10
Przeczytałam całą serie i ta 1cz najlepsza. On - chłopak o złotym sercu i wyrozumiałości dla niej ;) Ona - narwana i mocno kreatywna babka :) Razem mieszanka wybuchowa i jak to wtedy bywa .... jedno wielkie pierdu :) :)
Dialogi super, można się pośmiać. A sama historia też niezła. Polecam.

Całkiem ok. Szybko się czyta.

Jak mam być szczera nie wiem co o tym myślę.
Książka trochę dziwna są w niej sceny które naprawdę mnie wzruszyły do łez ale przez większość książki miałam wrażenie jak by ktoś autorce podciął skrzydła.
Pax facet dość dziwny traktuje swoją kobietę jak śmiecia dopiero jak chce ja .... ( wiadomo)
Jest dla niej miły. A ona albo jest masochistką albo ślepa.
Naprawdę nie wiem...

Na półkach: , , , , ,

Moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale bardzo udane. Podobała mi się sama fabuła, styl pisania i humor, przeczytałam w jeden wieczór, tak pochłonęła mnie książka. Na pewno skuszę się na pozostałe tomy z serii. Polecam :)

1930

94/2021

1 tom serii Sinners & Reapers
PAXTON I NIKKI

Cóż. Mam mieszane uczucia. Jak dla mnie Pax to cham i prostak, który nie ma szacunku do kobiety, którą kocha. Niby jego "dama" a większość książki traktował ją za nic niewartą osobę.

Fajna, dużo seksu. Polecam miłośnikom erotyków

Ciekawa, bardzo wciągająca historia. Dużo się tutaj dzieje.
Sceny miłosne pozostawiaja trochę do życzenia, ale ogólnie książkę oceniam bardzo pozytywnie, ponieważ zachęciła mnie do przeczytania kolejnych części.

No całkiem, całkiem. Jak nie mafia, to klub motocyklowy. A najlepiej jak oba się się sobą mieszają. Iskry takie lecą pomiędzy Paxtonem a Nikki, że lepiej nie być w pobliżu. Cóż to się wydarzy w kolejnej części?

1 373
  • 2020