ROZWIŃ ZWIŃ

Royal. Zbuntowana księżniczka

Okładka książki Royal. Zbuntowana księżniczka
Valentina Fast Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Royal (tom 7) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa

Oficjalne recenzje i

Życie jak z bajki?

Link do recenzji

1431 114 45

Dawno nie zmęczyła mnie tak żadna książka. Byłam absolutnie zauroczona całą tą serią ale ostatnia część była dla mnie zrobiona mocno na siłę i nie potrzebnie. Sami bohaterowie są może przyjemni ale są jednocześnie mocno sztampowi i nie do końca ogarnięci. Naprawdę najszczęśliwsze było dla mnie skończenie tej lektury.

Ostatni tom serii opowiada o losach Eweliny siostry księcia Philipa. Ewelina żyje w ukryciu wraz z trzema dziewczętami, które ją udają. Prawdziwa tożsamość księżniczki nie jest znana światu. Dziewczyna żywi urazę do swojej rodziny (zwłaszcza do rodziców, którzy zmusili ją do życia pełnym sekretów). Pewnego razu na balu maskowym dziewczyna spotyka Logana, który odmienił jej...

No ostatni tom serii „Royal”. Tym razem poznajemy historię Królestwa oczami Eweliny- siostry Philipa. Konkurs dobiegł końca, lud oraz my czytelnicy poznaliśmy prawdę. Młody książę spędza życie u boku kobiety, którą kocha ze wzajemnością. Czytelnik poznał zamknięty świat skrywany pod kopułą. Księżniczka swoją zdolnością wpadania w kłopoty oraz walecznością dorównuje...

Godna polecenia

Kompletnie nie miałam ochoty kończyć tej książki. Jaki jest jej sens? Nie wiem, kompletnie nic nie wnosi do historii, opis z dupy, jeszcze raz przeżywamy historie z ostatnich dwóch tomów z postaciami, o których do tej pory nic nie słyszeliśmy. Siostra księcia, która była wspomniana dosłownie raz nagle jest ważna postacią - ja tego nie kupuję.

NOWA HISTORIA ZE ŚWIATA POD KOPUŁĄ

Okazuje się, że w Królestwie Viterry jest coraz więcej tajemnic... Najpierw sytuacja z pytaniem który z kawalerów jest księciem, a teraz w powietrzu unosi się zapytanie kto jest ich siostrą?

Dziewczyna była wychowywana w świecie, gdzie żyły młode panny. gdzie uczono ją jak powinna zachowywać się prawdziwa księżniczka. Doskonale zdaje...

Cały cykl Royal bardzo mi się podobał, więc bez wahania kupiłam część siódmą. Dotarłam do połowy i nie byłam w stanie czytać dalej. Bohaterka jest okropnie irytująca, a wątek miłosny jest napisany po prostu głupio i nie da się tego czytać. Bardzo się zawiodłam i myślę, że ta część jest zbędna i niepotrzebna. Zdecydowanie najgorsza ze wszystkich książek serii.

no i dobrnęłam do końca .….

Gorsza od pozostałych, ale też ładna bajeczka ;)

Na półkach: , , , , ,

Okej, właśnie skończyłam czytać.
Zostałam mile zaskoczona przez autorkę. Ostatniej części Royala nic już nie brakowało i bardzo mi się spodobała.
Bardzo się cieszę, że nie dałam się zrazić poprzednimi tomami i zdecydowałam się na kupno tej, bo jest na prawdę genialna.
Super że dostaliśmy nową główną bohaterkę, bo Ewelina jakoś dużo bardziej przypadła mi do gustu....

• 2020
  • 2021