Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.00 zł

Księżniczka i fangirl

Ashley Poston Wydawnictwo: We need YA Cykl: Once Upon a Con (tom 2) literatura młodzieżowa
The Princess and the Fangirl
The Princess and the Fangirl
Once Upon a Con (tom 2)
literatura młodzieżowa
Agnieszka Brodzik

Miałam nadzieję, że ta książka będzie równie dobrą rozrywką, jak "Geekerella", ale niestety zawiodłam się. Cała historia nie była zła, ale akcja dłużyła się i momentami było dość nudno. Bardzo podobały mi się nawiązania do postaci z I tomu, co jednak moim zdaniem nie przeszkadza, żeby czytać te książki w innej kolejności. Trochę szkoda, bo "Geekerella" zachwyciła mnie...

Idealny comfort read.
Książka ma sporo wad; głównie to, że akcja rozgrywa się na przestrzeni 4 dni i naprawdę trudno uwierzyć, że w takim czasie mogą się rozwinąć jakiekolwiek wątki romantyczne. Mimo to, czyta się to bardzo przyjemnie. Jest to retelling baśni, więc jest baśniowo i idealnie.

Przyjemna młodzieżówka. Chyba jestem w mniejszości, ale trochę bardziej mi się podobała niż Geekerella.
Jest to książka trochę infantylna, ale niczego innego się nie spodziewałam sięgając po książkę skierowaną do młodzieży, która jest jednocześnie retellingiem znanej baśni. Jest dokładnie tym, czym miała być. Idealna książka na takie "luźne" poczytanie.
Bardzo mi się...

W porządku, ale mniej mi się podobała niż geekerella. Natomiast polecam przeczytać ponieważ jest też fajnie połączona z poprzednią częścią i też ma w sobie to coś co rozczula i sprawia, że nie można się oderwać od książki

Tym razem przykład powieści młodzieżowej, która spodoba się też starszym czytelnikom. Zwłaszcza tym starszym, którzy pod pewnymi względami nadal są dziećmi ;)
Jess jest aktorką, która nie znosi swojej postaci, uniwersum i fandomu, liczy na poważniejsze role. Imogen za to jest fanką, która walczy o to, by ta postać pojawiła się w kolejnym filmie. Tak się składa, że obie...

Bardzo przyjemna i ciepła młodzieżówka, główne bohaterki maja ciekawe i przyciągające osobowości. Podobały mi się też króciutkie wstawki o anime♥ Polecam
*chociaż Zaczytana i Bestia była lepsza

Jest to książka typowo młodzieżowa.
Każdy z tomów można czytać osobno. Ale jeśli ktoś boi się wzmianek o innych bohaterach to radzę czytać po kolei. Mi akurat nie przeszkadzały nawiązania do pierwszego tomu "Geekerella"

"Księżniczka i fangirl" to retelling baśni "Książę i żebrak".
Poznajemy dwie bohaterki Jessicę Stone i Imogen Lovelace. Jessica jest aktorką, która...

Najgorsza część serii. A i tak uważam, że Geekerella była zła. Może zacznę od tego, że ta książka robi to, co w założeniu ma potępiać, czyli chodzi tu głównie o zachowania osób spoza tzw. "fandomu", którzy bardzo często oceniają fanów fantasy, anime, Gwiezdnych Wojen, Marvela, uważają ich za ludzi przesadnie zafascynowanych swoim hobby, za "piwniczaków"...

Bardzo fajna książka, ciekawy pomysł na pisanie książek. Jednak ta mniej podobała mi się niż "Zaczytana i bestia".

Na półkach: , , , ,

"Księżniczka i fangirl" Aschley Poston. Jest drugim tomem serii "Once Upon a Con", ale pierwszym tomem, który ja przeczytałam🙂 Niby wiele osób pisało, że można czytać książki w jakiej się chce kolejności i że to nie przeszkadza. Ja jednak nie zgodzę się całkowicie z tym stwierdzeniem🙃 W drugim tomie jest całkowity spojler pierwszego🤦‍♀️ Dowiedziałam już się ogólnego zarysu...

• 2020
  • 2020