Royal. Korona ze stali

Valentina Fast Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Royal (tom 4) literatura młodzieżowa
Eine Krone aus Stahl
korona król rywalki królowa rywalizacja pałac książę wybory

Oficjalne recenzje i

Prawdziwy książę

[ 2 ] Link do recenzji

ta część mnie przynajmniej rozbawiła.

Bardzo ciekawie napisana, utrzymane klimaty jak w poprzednich częściach.
Akcja szybko się toczy, ciekawe dialogi, niektóre pełne humoru; opisy są krótkie i niezbędne do wprowadzenia i oddania atmosfery.
Obrazowo i trafnie opisane relacje koleżeńskie, czyta się szybko i niecierpliwie, co będzie dalej.

Książka nie należy do pozycji wybitnych, ale czyta się luźno, akcja jest szybka i wciągająca. Sporo scen było śmiesznych, niektóre szokujące. Fajna pozycja na luźne czytanie

W tej części mamy moje ulubione turne. W poprzednich częściach o ile bardziej lubiłam Philipa tak w tej mojie serce skradł Harry. Stał się on dla mnie postacią, bez której nie wyobrażam sobie książki. Szkoda tylko, że serca Tiny nie podbija Harry, tylko Philip.

Wciąga, czytana jedna za drugą ;) 💪

Niestety, z serią dalej nie jest lepiej. Tournee trochę ratuje sprawę i przyciąga moją uwagę, ale nie jest w stanie zmienić mojej opinii.
Wątpię, żeby do końca jeszcze coś się zmieniło, bo jesteśmy już za połową. No ale zobaczymy.

To już teraz. W końcu się dowiemy kto jest księciem. W poprzednim tomie podczas eliminacji odpadły kolejne kandydatki. Pozostały tylko te, które mają największe szanse. Wyruszają na objazd królestwa. Przybliża ich to do ludu pokazując poddanym jakimi są kandydatkami. W końcu lud też ma coś do powiedzenia przy wyborach. Taniec odpychaniec Phillipa trwa nadal i totalnie mnie...

No i się skomplikowało.a już myślałam że będzie słodkie zakończenie...

Powtórzę się, lekkie czytadełko, naprawdę niewymagające, w sam raz na przerywnik poważniejszych treści. Tożsamość tajemniczego księcia zostaje ujawniona, można się było tego spodziewać od pierwszych stron tego cyklu. Wizji autorki zmienić nie można, aczkolwiek chociaż tyle że kandydatki opuściły pałac- daje to trochę normalności.

Eliminację dobiegają końca, coraz mniej czasu zostało to wyznania najważniejszej zagadki, która trwa od samego rozpoczęcia konkursu, a mianowicie chodzi o informacje, który z chłopaków jest prawdziwym księciem. Kandydatki wyruszają w podróż po Królestwie, która ma być ostatnią rzeczą, jaką zobaczą przed dowiedzeniem się prawdy.

Tatiana nie wie co ma zrobić w związku z...

Dyskusje

• 2019