Rafał Wicijowski
Oczami Mężczyzny Wicijowski Żyjesz tylko raz

Oczami Mężczyzny
Oczami Mężczyzny Wicijowski Żyjesz tylko raz

Kup książkę

Uwielbiam wszystkie 3, ale pierwsza część i ostatnia wniosły wiele siły do mojego życia. Ciężko mi się zdecydować, która z nich jest lepsza, więc obie oceniam na 10!

Ciężko jest napisać coś sensownego o książce, która od pierwszych stron wbiła Cię głęboko w fotel i zatrzymała do późnej nocy, a nad ranem chciało się ją czytać kolejny raz. To mnie właśnie spotkało przy tej pozycji. Już od pierwszych stron miałam wrażenie, jakby autor siedział obok mnie i ze mną rozmawiał. Jakby dokładnie wiedział co teraz dzieje się w moim życiu i szeptał do ...

Przeczytałam w ciągu 2ch dni 3 razy.
Dziękuję.
Szkoda tylko, że nie miałam Twych książek w rękach dobre kilka lat wcześniej.
Jednak lepiej później niż wcale.

Trzeba na wstępie podkreślić, że przez dość nietypowe dzielenie świata na czarny i biały twórczość autora jest albo kochana albo faktycznie nienawidzona. Myślę, że ma równie wielu fanów co przeciwników. To bardzo ważne, bo nie każdy może tą książkę pokochać. Sam zresztą na samym początku czytania jego przemyśleń z wieloma rzeczami się nie zgadzałem i dopiero czas stopniowo zmie...

Ubolewam jedynie nad brakiem tłumaczenia na inne języki. Mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni. Dziękuję i pozdrawiam.

Chyba najlepsza z trzech. Znajdzie się parę rzeczy, z którymi na początku można się nie zgadzać, ale autor tłumaczy swój punkt widzenia i perspektywa zaczyna się zmieniać. Na końcu dochodzisz do wniosku, ze faktycznie ma racje.

To nie Anna Achmatowa,ten Pan.Życzę każdemu innych poradników i doradców.
W poważnych problemach polecam wydać na dobrego psychologa lub psychiatrę dobrego aniżeli tego Pana.Brak tam wszystkiego.Oczywiście ten Pan sam się tam nie udał może kiedyś na tyle nie wiem ,ale wątpię by robił to teraz a osoba która pisze takie rzeczy powinna to zrobić.Co,że ktoś jest ładny,ładna to ...

Wystarczył mi opis, kilka fragmentów i facebook autora :P

Najlepszy przykład na to, jakim błędem jest powszechnie powtarzany komunał, aby "dużo czytać, cokolwiek, nie ważne co, po prostu dużo czytać".

Lepiej czytać mniej, ale za to wartościowe pozycje. Tego "autora" można sobie darować.

Nic czego bym nie wiedziała, ale książka w fajny sposób przypomina i uświadamia ze wiedzieć to nie wszystko, trzeba tez w życiu stosować, zeby było skuteczne.

Najgorzej wydane pieniądze w mojej czytelniczej podróży. Może pokusiłbym się na nieco lepszą ocenę, gdyby autor dodał w tej książce coś od siebie, od serca. Niestety większość to kopiuj wklej takich stron jak cytaty.pl, temysli.pl, demotywatory z domieszką marnej parafrazy. W jednym zdaniu: Żenada ;)

Dyskusje