Rafał Wicijowski Wydawnictwo: Oczami Mężczyzny poradniki
Oczami Mężczyzny
Oczami Mężczyzny Wicijowski Żyjesz tylko raz
poradniki
Oczami Mężczyzny Wicijowski Żyjesz tylko raz

Dobrze się czyta, jak i poprzedniczki. Typowy sposób pisarstwa dla tego Autora, który zachwyca tłumy. Podczas czytania rzeczywiście jesteśmy w stanie wyłapać wiele celnych spostrzeżeń, ale cóż... piszę tą recenzję na dwa miesiące po lekturze. Przyznam, że niewiele z niej pamiętam. Nie wspominając o poprzedniczkach. I zaznaczam, że nie świadczy to wcale o tym, że mam pamięć...

Kolejna dobra książka tego autora. Pisana szczerze, bez owijania w bawełnę, ukazująca prawdę, która nie zawsze człowiek chce usłyszeć.
Bardzo przyjemna lektura, która przede wszystkim daje do myślenia :)

Ta książka pomogła mi się obudzić i dzięki niej przetrwałam okropne momenty w moim życiu. Pomogła mi uwierzyć w siebie i podjąć trudne decyzje. Dopiero gdy była w moich rękach zrozumiałam jak bardzo była mi potrzebna.

Cudowna, niesamowicie pomocna! Gdyby wszyscy myśleli w ten sposób, to świat byłby pięknym miejscem!

Miał Pan rację pisząc w książkach że jest będzie Pan takim drogowskazem który pomaga odnaleźć dobry kierunek ❤ książki przeczytane ale zostaną gdzieś pod ręką żeby powtarzać sobie Pana lekcje ❤

Żałuję, że nie przeczytałam jej wcześniej!!!

Przeciętna ubogie słownictwo autora

Po jej przeczytaniu dołączam oficjalnie do grona fanów. Pozdrawiam wszystkich

W punkt.
Pogłaszcze, ale też da po mordzie.
50 cennych uwag, w które warto się zagłębić.
Polecam serdecznie!

Poradniki są niezwykle cenionym gatunkiem literackim, dostarczają treści i porad, które można zastosować w życiu codziennym. Nie wiesz jak wyprasować męską koszulę? Być może szukasz przepisu idealnego na leczo? Albo zastanawiasz się jak poprawić jakość swojego związku z partnerem? Na wszystkie te problemy i dylematy pomocne okazują się poradniki? Dotyczą one różnych...

Dyskusje

• Chcę w prezencie