Jak to widzą mężczyźni?

Tomasz BaduraRafał Wicijowski Wydawnictwo: Oczami Mężczyzny, WYDAWNICTWO LITERACKIE OPCJA poradniki
Oczami Mężczyzny, WYDAWNICTWO LITERACKIE OPCJA
relacje
poradniki
relacje

Wciągająca z bardzo życiowymi przemyśleniami. Brawo dla autorów.

Gdyby każdy ją przeczytał i wziął sobie do serca to byłoby wyśmienicie. Niestety Ci co powinni przeczytać, unikają jej jak ognia. A szkoda.

Gdyby tylko wszysycy mężczyźni myśleli i robili w ten sposób...

Gdy trafiła w moje ręcę miałam nieodparte wrażenie jakbym czytała o sobie i o swoich życiowych sytuacjach. Autorzy są jak starsi bracia, którzy nigdy nie pozwolą skrzywdzić swojej młodszej siostry. Ciężko opisać jak wiele dobrego takie książki potrafią wnieść w życie. Jestem wdzięczna, pomogła i jeszcze nie raz do niej wrócę!

Książka raczej dla nastolatków niż dorosłych ludzi. Problemy są wręcz śmieszne, poza tym tak oczywiste, że tego typu rady każdy mógłby wyłuskać sam za przyczyną logicznego myślenia.
Po tytule można było spodziewać się czegoś odkrywczego, jakiejś analizy męskiego myślenia, przydatnej dla kobiet próbujących uniknąć błędów. Tymczasem mamy tutaj kilka porad w tematach z...

Jakby człowiek czytał swoje przemyślenia. Polecam

Daje do myślenia. Polecam zapoznać się z wszystkimii książkami autorów. Co do przesłania podpisuje sie pod tym bezapelacyjnie. To wszystko jest bardzo prawdziwe. Niestety dziś tak niewiele osób to rozumie. W świecie kłamstwa pustki fałszu i słów bez pokrycia coraz mniej miejsca na takie wartościowe przesłania. Tym bardziej doceniam i daje 10

Lektura na 20minut. 160 stron z czego połowa pusta, a pozostałe napisane czcionką dla osób, którzy mają swoje godziny na zakupy.

Wicijowski i nie trzeba nic więcej dodawać. Choć Badura też całkiem fajnie. Polecam wszystkim czytelnikom!

Dobrze jest dowiedzieć się, jak wiele życiowych sytuacji wygląda z perspektywy drugiej płci. Tym bardziej, że Panowie nie patyczkują się i walą prostu z mostu (co akurat mi bardzo przypada do gustu). Po przeczytaniu wraca mi wiara w mężczyzn. Cieszę się, że pośród całej nijakości trafiają się jednak tacy dżentelmeni z wyraźnym kręgosłupem moralnym, zasadami i charakterem.

• ~ Związki
  • 💆🏻 Poradniki
  • 2020
  • 2021
  • Kupić
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Jak to widzą mężczyźni?