Oczami mężczyzny (nie)idealnego

Abedik S.A.
miłość problemy
publicystyka literacka, eseje
miłość problemy

Coś w tych lekcjach jest, może nie zaskoczą już czterdziestolatków, jednak młodszym mogą otworzyć oczy...
Jestem pozytywnie zaskoczona (bo inne książki Autora mega mnie rozczarowały) a ta jest warta choćby przejrzenia.

Najlepsza z najlepszych :)

Bardzo dobra książka. Mam od dawna i zawsze do niej wracam.

Nie polecam. Hasła popularne,żadne odkrycie.Ksiazka pisana słowem frustracji.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pisana od serca. Potrafi wzruszyć i jest w niej to co powinno się znaleźć. Polecam. Wracam do niej dość często

Banały i zbiór przeredagowanych cytatów z internetu, które czytał już każdy... Wielkie rozczarowanie.

Książka, która wywarła na mnie wrażenie z uwagi na fakt,że jest napisana przez mężczyznę, który w swoich lekcjach bardzo często daje pstryczka nie kobietom, ale innym mężczyznom. Warto przeczytać i zmienić swoje nastawienie w sprawach związanych z uczuciami, związkami. Lekcje zawarte w książce mogłyby naprawić nienjeden związek, a wszystko zaczyna się od naszej chęci.

Szczera, pisana od serca, przekonująca. Warto do niej sięgnąć w każdej chwili.

Książka pokazuje relacje między dwojgiem ludzi pozbawione tej cukierkowej otoczki, którą widzimy na portalach społecznościowych. Prawdziwa, szczera i otwierająca oczy. Poleciłabym ją z ręką na sercu wszystkim swoim bliskim

Książka mocno przecięta. Dobra dla mocno nieogarniętych facetów. Dla mnie nic nowego, odkrywczego, kreatywnego. Prosty język miał prawdopodobnie na celu trafienie do specyficznej grupy odbiorców, choć jestem przekonany, że grupa ta nie sięga często po książki. Minus za cenę w porównaniu do treści oraz jakości wykonania książki.

Dyskusje

1 275