Oczami mężczyzny: kobiety, które mają klasę

Rafał Wicijowski Wydawnictwo: Wydanie własne publicystyka literacka, eseje
Wydanie własne
publicystyka literacka, eseje

Zawiodła mnie

Króciutka, ale treściwa. Wywołała łzy, ale dała nadzieję na lepsze jutro. Na to, że każdy z nas zasługuje na prawdziwą miłość.

Stoi na półce i wracam do niej gdy mam gorsze chwile. Polecam :)

Niesamowita książka, która trafiła do mnie w najgorszym momencie mojego życia. Pozwoliła mi odbudować na nowo poczucie własnej wartości i podnieść się po tym, jak mój świat się całkowicie zawalił. Słowa Rafała Wicijowskiego są niczym ukojenie dla duszy. Niczym pomocna dłoń, która pozwala Ci na nowo uwierzyć w siebie i zamknąć pewne rozdziały. Dzisiaj otwieram ją codziennie...

Książka Rafała Wicijowskiego pt. "Oczami mężczyzny: kobiety, które mają klasę" to najobrzydliwsza książka jaką kiedykolwiek czytałam. Swoją drogą ciężko to w ogóle nazwać książką. Pseudo-głębokie myśli rodem z demotywatorów z 2012 roku, które mają trafić do niezadowolonych ze swojego życia dojrzałych kobiet, szukających potwierdzenia, że są czegoś warte, i że dadzą sobie...

Nie sądzę, że ta książka pomogłaby mi przetrwać ciężkie chwile, spodziewałam się zdecydowanie czegoś innego.
Dobry styl, połowę tych cytatów mogę uznać za trafione.

Brak mi słów po tym co przeczytałam. Dziękuje Ci Rafał za nadzieję jaka mi dałeś. Robisz kawał dobrej roboty uświadamiając wszystkim, że można inaczej. I że warto. Myślący mężczyźni są w cenie! Twoje wpisy zawsze potrafią podnieść człowieka na duchu! Strasznie się cieszę, że trafiłam na Twoją książkę!

Nie kupiłam tej książki. Moja siostra była pod wrażeniem jej i innych publikacji tego autora, tak więc pożyczyłam i przeczytałam. Meh, te 'przemyślenia' są trochę jak kopiuj-wklej ze stron typu "życiowe". Jest to napisane tak, żeby trafiło do każdego i każdy czytając to myśli "to jest tak bardzo o mnie" a to tak naprawdę jest o każdym... Nie spodobała mi się ta...

Wciągająca z bardzo życiowymi przemyśleniami. Brawo dla autora.

Krótkie i treściwe przemyślenia. Czasem otwieram ją na losowej stronie i mam wrażenie, że los mnie tam skierował, bo trafia dokładnie w sedno sytuacji w jakiej się znajduję. Pozdrawiam

Dyskusje

• 2019