Będziesz na to patrzył

literatura polska

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Patrzyłeś?

7 Link do recenzji

Rodzina Barczów nie wyróżnia się niczym szczególnym. Zwykli ludzie. Prowadzą zwyczajne życie. Pewnego dnia jednak ich spokój zakłóca tajemniczy list o treści "Będziesz na to patrzył". Od tego momentu ich sielankowe życie zamienia się w piekło.

Już od samego początku książki coś się dzieje. Psychopata nie traci czasu i wciela w życie swój plan. Jego celem jest zemsta. Im...

Książka z rodzajów" na długo zostanie w pamięci ".Bardzo emocjunujaca. Dlaczego szaleniec prześladuje jego rodzinę.Jaki jest tego powód. Miłego czytania.

Wciągający thriller z zaskakującym zakończeniem. Polecam

Wciąga niesamowicie, bardzo dobry thriller z zaskakującym zakończeniem.
Polecam.

fanką typowych kryminałow nie jestem, pewnie dlatego ze w przeszlosci przez jakis czas czytalam, a okazuje sie ze wiekszosc jest na jedno kopyto . Ta ksiazke polecam, dobrze sie czyta, wciaga . Czekam na wiecej Pani Magdo :)

"Kropla drąży skalę. Kamyk porusza lawinę. Nauczyłeś mnie, że wszystko jest ważne. Nie ma rzeczy niestotnych. Nie ma nieliczących się działań. Od człowieka zależy los człowieka, od motyla dzieje świata. Kropla drąży skalę, kamyk porusza lawinę..."

Wszystkim czerwona koperta kojarzy się z listem miłosnym. Okazuje się jednak, że jest druga możliwość. Anonim który zmieni...

Ujdzie. Trochę zbyt szybka akcja.

Minus za fatalne wydanie. Drogie wydawnictwo Prószyński i s-ka - nie jesteście jakimś podrzędnym wydawnictwem, więc przykładajcie się trochę do wydań.

Kto będzie chciał kupić, niech od razu kupi 2, bo zaraz się rozleci (u mnie już po 2 godzinach czytania wyleciało kilka kartek, a jestem osobą która bardzo dba i uważa na książki).

Świetna. Nie przypuszczałam, że polski tytuł może mnie tak wciągnąć.
Polecam!

Lektura Magdy Rem pt. „Będziesz na to patrzy ł” nie przyniosła mi zbyt wielu zaskoczeń. Owszem, w czasie czytania pojawia się kilka momentów, w których czytelnik może poczuć się zaskoczony, lub oszukany, ale nikną one w tych ponad czterystu stronach. Są zaledwie kroplą w morzu prawdziwych potrzeb, a cała historia wydaje się nieco lepiona na siłę i trochę przegadana.

Są to...

Kurcze, ale mnie trzymała w napięciu cały czas. Nie mogłam się oderwać, już dawno nie czytałam czegoś tak fajnego.Polecam.

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • Na czytniku
  • Przeczytane 2018
  • Chcę w prezencie
  • Przeczytane w 2018

Dodaj cytat z książki Będziesz na to patrzył