Nigdy się nie dowiesz

The Killer You Know
kryminał, sensacja, thriller
Monika Wisniewska
Monika Wiśniewska

Moim zdaniem jest to fascynujący kryminał psychologiczny, który może wywołać różne nastroje u czytelnika. Książkę czytało się szybko i przyjemnie.

Totalna beznadzieja, najgorsza książka jaką czytałam, bardzo się zawiodłam bo pomysł na fabułę mega fajny. Brak jakiejkolwiek akcji a o nutce strachu chociaż to mozna zdecydowanie zapomniec , owijanie w bawełnę, nie klei się, nie kupujcie xd

Więc tak książka wydawała mi się całkiem spoko , dobrze się mi ją czytało , czym prędzej chciałam dojść do końca aby się przekonać czy trafnie wybrałam osobę odpowiedzialną za to całe zamieszanie , jednak koniec książki jest beznadziejny słabo w ogóle opisany , żadnych wytłumaczeń i rzeczywiście taki na odwal, za to zakończenie obniżam notę.

Całkiem lekko napisana dzięki czemu dość szybko się czyta, ale rozwiązanie całej intrygi od praktycznie początku jest oczywiste. Typowy schemat, niczym niewyróżniające się postacie... dla kogoś kto przeczytał więcej niż 2 książki z gatunku nie będzie to zaskakująca pozycja.

Czyta się szybko.
Słaba książka. Historia bez szału, lanie wody całyyymi stronami. Gdybanie , kombinowanie, a główny wątek gdzieś tam się w końcu pojawia i nadal jest słabo. Naciągane mocno. Nie ma dreszczyku, nie ma nic.
To tylko moje zdanie, może wam akurat się spodoba ;)

Opis "Nigdy się nie dowiesz" S.R. Mastersa jest niesamowity i pobudza wyobraźnię tak mocno, że zupełnie nie mogłam doczekać się treści. Niestety z intrygującej historii dostałam dość obszerne "lanie wody". Nie wiem jak inaczej miałabym to określić, skoro z opisowej historii zostało naprawdę niewiele.
Cała akcja była strasznie mało przekonujące. Już początek pokazuje nam...

Trochę się zszokowałam tyloma niskimi notami... Mi osobiście szybko się czytało - dwa dni po pół książki ;) Ostatnie swa rozdziały pochłonęłam. Podobała mi się fabuła ogólna, jak i niektóre wątki. Zasługuje na 7 gwiazdek w mojej skali.

Adeline wraca do Blythe na spotkanie dawnej paczki – tyle że Will się na nim nie zjawia. Wspominając dawne czasy, rozmawiają także o zabójczych planach przyjaciela. Nie jest im jednak do śmiechu, kiedy odkrywają, że w okolicy zmarły niedawno dwie osoby, a okoliczności ich śmierci wydają się znajome. Tylko oni wiedzą, że są dokładnie takie, jak opisał to niegdyś...

Niestety bardzo słaba książka. Nie wciąga, niczym nie zaskakuje, trudno się ją czytało.

Przeczytałam ją więc to już sukces. Książka ma pomysł, wykonanie kiepskie Historia opisująca przeszłość nudna, źle napisana, jakby autor nagle zapomniał co chciał powiedzieć. To jakaś opowieść dziwnej treści. Czasy współczesne o wiele lepiej opisane. Całokształt wypada kiepsko.

Dyskusje

• 2018