Wychodząc z ukrycia

Ewa Olchowa Wydawnictwo: Ewa Olchowa Wydawnictwo jednoosobowe Cykl: Zrodzona (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Ewa Olchowa Wydawnictwo jednoosobowe
Zrodzona (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
2018-05-25

Przeczytana w jeden wieczór na szpitalnym łóżku po operacji. Mimo wielu środków zamulajacych nie udało się zasnąć zanim skończyłam. W skrócie bardzo lekko i przyjemnie się czyta. Seria różniąca się od większości tego gatunku fantasy.

Nie da się zaprzeczyć że to kolejna Wampiriada. Jednak ta jest nieco inna. Bardzo przypadł mi do gustu styl w jakim jest napisana książka. Czytało się szybko, podoba mi się podział na rozdziały jaki został zastosowany. Ale po połowie już ciężko było przerwać czytanie.

Dość interesująca książka fantasy, która wprowadza czytelnika w świat różnych postaci, bowiem oprócz zwykłych ludzi pojawiają się tu także Łowcy, Luminaci, Poszukiwacze czy Zrodzeni.
Próżno tu szukać jakichś pościgów, walk, ogólnie akcji. Tak naprawdę czytelnik wraz z główną bohaterką - 18-letnią Rosie poznaje jej historię, historię jej bliskich, np. mamy Mary czy babci...

Książka bardzo mi się podobała. Pani Ewa Olchowa pisze fajną fantastykę. Wyciągnęłam się w losy Rose głównej bohaterki od samego początku. Jestem ciekawa dalszych losów Rose. Do tej pory zostałam pozytywnie zaskoczona. Jest w tej historii dużo zwrotów akcji, caly czas coś się dzieje. Na pewno książka jest warta przeczytania i gorąco ją polecam. Książkę przeczytalam dzieki...

Trochę naiwna, ale czyta się jednym tchem. Dla młodzieży, ale ja czasami lubię oderwać się od dojrzałości.

Miałam chyba trzy podejścia do tej książki. Za którymś razem w końcu zaczęłam czytać. Ledwo dobrnęłam. Nie było tego ,,czegoś". Czytałam dużo lepsze pozycje z gatunku fantastyki.

Książka w moje ręce trafiła dawno temu. Nie mogłam jakoś się do niej zabrać. I zachęcona opiniami na LC - przeczytałam. I przepraszam bardzo ale mnie aż tak nie urzekła.

Bardzo wciągająca, przeczytana dosłownie w półtora wieczora. Polecam serdecznie!

Świetna historia!! Bardzo wciąga od samego początku. Bardzo polecam.

Cudowna książka ... Czyta się ją z taką lekkością polecam każdemu!!!

• Fantastyka
  • 2020
  • Fantasy
  • 2019
  • Chcę w prezencie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wychodząc z ukrycia