Wychodząc z ukrycia

Ewa Olchowa Cykl: Zrodzona (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction 234 str.
Ewa Olchowa Wydawnictwo jednoosobowe
fantastyka, fantasy, science fiction

Ewa Olchowa Wydawnictwo jednoosobowe
fantastyka, fantasy, science fiction

Kup książkę

Kiedy człowiek czyta, to nie może przestać... Ta książka wciąga tak bardzo, że nagle kończą się kartki i czujesz, że chcesz więcej... Pięknie Pani pisze, czekam na następne części... Mam nadzieję że saga zrodzonej, nie będzie Pani ostatnimi książkami. Polecam ogromnie.

Bardzo przyjemna lektura w klimacie Zmierzchu. Polecam :)

Świetna książka, bardzo wciągająca. Napisana z pasją. Jestem zachwycona 😁
POLECAM i raz jeszcze POLECAM!!!!

Czekam na przesyłkę z drugą częścią, dlatego też, przed chwilą, skończyłam już drugi raz czytać Wychodząc z ukrycia.... Tak jak pierwszym razem, teraz również jestem więcej niż zainteresowana ciągiem dalszym. Autorka potrafi utrzymać czytelnika w napięciu i zaskoczyć. Zaczynam się niecierpliwić - gdzie ten kurier, pytam?!

Od pierwszej strony zakochałam się w sadze Zrodzona. Jeżeli lubicie lub kochacie świat fantasy ta książka jest dla was idealna. Polecam całym sercem

Bardzo przyjemnie się czyta, wciągająca, ciekawa. Choć bardzo lubię sagę "Zmierzch"to ta książka jest lepsza :) warto przeczytać i sięgnąć po drugą część, która jest jeszcze lepsza. Polecam bardzo mocno :)

super książka polecam

Książka doskonała, wciągająca tak, że czyta się ją w jeden wieczór! Zakończenie niespodziewane zaskakujące aż serce się łamie i z utęsknieniem czeka się na cześć drugą

Sięgnęłam po książkę bo była świetnie promowana. Poza tym, przeczytałam darmowe rozdziały i jakoś mnie zaciekawiło. Miałam duże obawy bo nie znoszę takiej twórczości polskich pisarzy ale autorka mnie mile zaskoczyła.
Hm, mam trochę mieszane uczucia, początek i koniec super, środek trochę leniwy. Nowy świat, wampiry w nowym wydaniu, Pani Olchowa zostawiła w tej książce jedną...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fantastyka to gatunek do którego wciąż poodchodzę z ostrożnością, jednak staram się sięgać po nią coraz częściej. Na szczęście przeważnie trafiam na dobre powieści.

Książka Ewy Olchowej od początku przykuła moją uwagę szatą graficzną i opisem. Czytając fragmenty umieszczane przez autorkę na stronie stawałam się coraz bardziej ciekawa tego, jak powieść dalej się rozwija...

Dodaj cytat z książki Wychodząc z ukrycia