W świecie Łowców

Ewa Olchowa Wydawnictwo: Ewa Olchowa Wydawnictwo jednoosobowe Cykl: Zrodzona (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Ewa Olchowa Wydawnictwo jednoosobowe
fantasy wampiry luminaci ludzieświatła zrodzona książka przygoda miłość przyjaźń
Zrodzona (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
2019-11-08

Rewelacyjna książka, jak dla mnie fantasy ze względu na różnorodność postaci ciekawsze niż większość . Przeczytałam książkę w dwa wieczory. Serdecznie pozdrawiam panią Ewę jeśli to czyta i czekam na trzecią część.

Książka bardzo wciągająca, lekko się ja czyta i historia w niej zawarta jest mega dobra ;) polecam

Tak jak i I część Sagi Zrodzona fantastyczna i wciągająca. Polecam

Super książka, bardzo polecam. Już nie mogę się doczekać jak zacznę 2 cześć 😀

Obie książki są niesamowite coś wspaniałego cieszę się że mogłam zanurzyć się w tak wspaniałych książkach p. EWY DZIĘKUJĘ i czekam na kolejną część. 🥰

Druga część równie dobra. Nie jest to coś na wzór historii słynnej Belli. To jakby połączenie zaćmienia z baśnią o elfach?
Tak czy inaczej czyta się szybko i wciąga od samego początku.

Drugi tom serii. Znacznie więcej się tutaj dzieje. Łowcy uprowadzają Rose do swojej Macierzy. Zamknięta razem z innymi Nieprzemienionymi i Łowcami dowiaduje się nowych rzeczy o sobie. Nic nie jest białe i czarne. Nie każdy Łowca jest z gruntu zły. Pobyt w tym miejscu będzie dla Rose lekcją przetrwania i lawirowania na krawędzi. Ja czekam na trzecią część.

Tę książkę miałam okazję przeczytać dzięki Book Tour Zaczytanej Ewelki przy współpracy z autorką Ewa Olchowa.
Książka wciągnęła mnie od pierwszej strony z resztą tak jak i pierwsza część. Pani Ewa zadbała o to, żeby książka była nieoczywista. Rose zaskakuje nas od pierwszej strony.
Polecam serdecznie! 💓

To już druga część serii Zrodzona. Pierwsza część bardzo mi się podobała, więc sięgnięcie po kolejną było tylko kwestią czasu. Poznajemy tutaj dalsze losy głównej bohaterki, ale też więcej szczegółów i zwyczajów panujących w tym uniwersum. Bardziej szczegółowo poznajemy gatunek Łowców oraz nowych bohaterów. Czy można tak po prostu podzielić bohaterów na tych dobrych i...

Super książka. Czytało się z taką samą lekkością jak poprzednią część. Mam niedosyt. Nie mogę już się doczekać kolejnych części.

• 2020
  • Chcę w prezencie
  • Fantastyka
  • Fantasy
  • 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki W świecie Łowców