Serce w skowronkach

Okładka książki Serce w skowronkach Magdalena Kordel
Okładka książki Serce w skowronkach
Magdalena Kordel Wydawnictwo: Znak Cykl: Miasteczko (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Miasteczko (tom 2)
Znak
2018-05-23
2018-05-23
literatura polska

Kontynuacja drugiej części powieści o Klementynie i jej córce.
Pani Kordel pięknie opowiada,pisze cudnie.
Przepiękna ta książka.

Kontynuacja drugiej części powieści o Klementynie i jej córce.
Pani Kordel pięknie opowiada,pisze cudnie.
Przepiękna ta książka.

Książka, po której spodziewałam się niezłego romansidła, a tymczasem okazała się przyjemną życiową książką o Klementynie i jej rodzinie. Oczywiście jak to ja, rozpoczęłam czytanie tej części przed przeczytaniem pozostałych części z tej serii. Książka taka sobie. Nie wiele zostawiła w mojej głowie, poza pięknym imieniem – Dobrosia <3

Przyznam, że z przyjemnością przeczytałem ten tom. Lekka powieść z humorem pozwoliła mi odetchnąć po ciężkich kryminałąch.

"Dobro to nie jest wiedza, lecz czyn."

Bardzo przyjemna książka, z ciekawymi wątkami, czyta się ją z lekkością.

"Dobro to nie jest wiedza, lecz czyn."

Bardzo przyjemna książka, z ciekawymi wątkami, czyta się ją z lekkością.

Urocza kontynuacja przygód Klementyny nadal budzi zainteresowanie. Znów trochę tajemnicy, trochę zawirowań, ale wszystko to w ciepłej otulinie przyjaźni i miłości. Pojawiają się trudne sytuacje życiowe, ale też i zabawne. Magdalena Kordel pięknie opowiada.
Polecam.

Polecam.

Pierwsza część podobała mi się o wiele bardziej, zastanawiam się co może stać się w ostatniej części. Tym razem było zbyt cukierkowo, nawet mimo groźnych i trudnych sytuacji wszystko jakoś się udaje. Pośmiałam się, zdziwiłam niektórymi tekstami Dobrochny. Czytało się bardzo szybko. Nie wiem czy tak prędko sięgnę po kolejny tom.

Jak Ja się cieszę, że znalazłam drugi tom książki o Klementynie i cudownym miasteczku szybko się za niego zabrałam. Cóż pomimo wypadkowi Tyśki mamy możliwość poznać wyjątkowego człowiek który zamawia konstrukcje z piernika fajną. Jest z nią powiązana pewna historia ale doczytajcie sami jaka. Nasza Klementynka ma chłopaka Kubę, on też jest cukiernikiem. No dodam, że jest tu super klimat już nie świąteczny ale dalej mi się podoba. Wiadomo miłość do zwierząt nadal dostrzegamy i w tym tomie tym razem do rodzinny dołączają dwa konie Karusa i Hucuła. Mamy przedstawione naśmiewanie się i dokuczanie Dobrochnie ale doktor Piotr świetnie daje rade w roli ochroniarza. Nie mogę pominąć akcji starej Anny i pogubionej Agaty w kwestii obrony Dobrochny to się wtedy uśmiałam. Witek zostaje odnaleziony czas i historia sprawiły, że jest bardziej Viktorem niż ukochanym małym syneczkiem Agaty-małym Witusiem którego jej zabrali. Wszystko dobrze się kończy nawet ruda Fela dostaje szanse od życia. I nie mogę tego pominąć jest też spisek na Jarka wiecie męża Feli wtedy to dopiero się działo pogubiona Agata przeszła samą siebie ale czego nie robi się dla rodziny.

Druga część lekkiej powieści i Klementynie - silnej kobiecie porzuconej przez rodziców j samotnie wychowującej córkę Dobrochnę. Polecam książkę- niesamowicie szybko i beztrosko się ją czyta. W tej części klementyna odnajduje miłość, tradycyjnie pomaga innym mieszkańcom Miasteczka i decyduje się na otwarcie kawiarni.

Ładna. Książki Magdaleny Kordel mają swój klimat. Są lepsze niż wszystkie inne znane mi czytadła.

Świetna kontynuacja . Uwielbiam i polecam książki Magdaleny Kordel

Świetna kontynuacja . Uwielbiam i polecam książki Magdaleny Kordel