Tylko dobre wiadomości

Patronat LC
Agnieszka Krawczyk literatura obyczajowa, romans 416 str.
Filia
literatura obyczajowa, romans
Kraków literatura polska odmiana losu podróż poszukiwanie pracy poszukiwanie szczęścia przyjaciółka przyjaźń uczucie Wenecja

Filia
literatura obyczajowa, romans

Porównaj ceny i

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Złym nowinom wstęp wzbroniony

5 Link do recenzji

Z początkiem trochę nudna a potem wciągająca. Historia dwuch przyjaciółek.

Cudowna

Ze współczesną literaturą kobiecą nie jest łatwo!
Po przeczytaniu książki "Tylko dobre wiadomości" Agnieszki Krawczyk mam ambiwalentne uczucia.
Jest to pierwsza powieść tej autorki, którą przeczytałam i jako duży plus mogę zaliczyć niezwykle płynną narrację, bogate słownictwo i w piękny sposób zbudowaną treść. Nie wydaje mi się, że to tylko warsztat, że tego można się...

Dziennikarka Izabela Oster nie zgadzając się na zmiany w telewizji, w której pracuje ostentacyjnie i z hukiem porzuca pracę, przenosi się z Warszawy do swojego mieszkania w Krakowie, by tam oczekiwać propozycji z konkurencyjnych stacji. Te o dziwo wcale się nie pojawiają...Natomiast intratna zdaje się być propozycja Kamili, wieloletniej przyjaciółki. Ta bowiem...

Jakoś mnie ta książka nie zachwyciła. Przyciągnęła mnie do siebie tytułem i okładką, ale treścią nie powaliła, aczkolwiek najgorsza nie była.

Niestety nie zachwyciła mnie. Miałam nadzieję na odprężającą lekturę, a czekałam na moment żeby ją w końcu skończyć. Przewidywalna, styl którym jest pisana zdecydowanie nie należy do tych które można spotkać w moich ulubionych książkach. Bohaterowie których nie da się lubić. Troszkę takie mydliny. Fankom i fanom gatunku prawdopodobnie nie będzie przeszkadzać.

Uwielbiam tę książkę. Przeczytałem kilka razy. Okładka książki bardzo ładna i przede wszystkim zachęca do czytania. Kiedy już na dobre zagłębiłem się w lekturę to nie mogłem przestać jej czytać. Bohaterowie tej książki bardzo mi się podobali. Spędziłem bardzo miło czas czytając. Uważam , że na pewno jeszcze nie jeden raz wrócę do tej cudownej powieści.

Ciekawa historia dwóch przyjaciółek które wspólnie rozpoczynają nową przygodę z wydaniem magazynu dla kobiet. Dwie przebojowe kobiety zupełnie różne szukajace swojego szczęścia. Odkrywamy nie jedną tajemnicę z przeszłości teraźniejszości i powiązania między bohaterami. Ciekawa miło się czyta co do tego iż jest to romans to bym nie przesadzała wątki miłosne owszem ale nie...

Powieść nie zrobiła na mnie wrażenia.

Książka jest całkowicie przewidywalna. Nic mnie nie zaskoczyło a zakończenie było oczywiste już od pierwszych rozdziałów. Plus za to, że w miarę szybko się czyta.

Dyskusje

• 2018