Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 40.96 zł

Tylko dobre wiadomości

Patronat LC
Agnieszka Krawczyk Wydawnictwo: Filia literatura obyczajowa, romans
Filia
Kraków literatura polska odmiana losu podróż poszukiwanie pracy poszukiwanie szczęścia przyjaciółka przyjaźń uczucie Wenecja
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

Złym nowinom wstęp wzbroniony

Link do recenzji

Fajny pomysł na fabułę książki, warta docenienia kobieca przyjaźń ale jakoś dłużyły mi się strony.

To miała być lekka, szybka odskocznia od cięższej literatury, ale po prostu nie wyszło. Fabuła się wlokła i męczyła... Mam na stanie jeszcze jedna książkę autorki, ale nie wiem czy szybko po nią sięgnę.

Dla mnie "Tylko dobre wiadomości" to było pierwsze spotkanie z tą autorką. Przyznam szczerze, że książka czekała na mnie od premiery. Okładka przyciągała niczym magnes, a ja nie mogłam się za nią zabrać.
W tym roku zrobiłam sobie TBR na 2021 i umieściłam w nim tę książkę, więc postanowiłam przeczytać.

Dziennikarka Izabela Oster rzuca pracę w telewizji i przeprowadza się z...

60% DNF - nie było w tej książce nic interesującego, co zachęciłoby mnie poznania zakończenia. Może dlatego, że każdy wie jak kończą się takie książki, a tutaj nie ma nic poza znanymi i utartymi motywami. Tytuł trochę zachęcił, bo miałam dostać powieść o mediach, pracy w nich etc, a przy okazji coś z szeroko rozumianej obyczajowości. Well, tego pierwszego było za mało i to...

Taka trochę książka o niczym - niby o miłości, niby o przyjaźni, o wyborach życiowych. Jakoś mnie porwała, nawet trochę mi się wlokła. Zdecydowanie czytałam lepsze książki pani Krawczyk.

Przyjemnie spędziłam czas czytając o dwóch przyjaciółkach, które na życiowych zakrętach postanowiły podjąć się wspólnie nowego wyzwania - poprowadzić czasopismo dla kobiet. Akcja rozgrywa się w magicznym Krakowie, gdzie amatorzy taniego alkoholu są jednocześnie troskliwymi opiekunami bezdomnych zwierząt, mieszkania urządzone są w pomieszczeniach do obsługi wind, w...

Dawno żadna książka tak mi się nie wlokła... Ta książka jest typowym odzwierciedleniem powiedzenia: " nie sądźcie książki po okładce "

Moje pierwsze spotkanie z Agnieszką Krawczyk.

"Tylko dobre wiadomości" to historia dziennikarki Izabeli Oster oraz tłumaczki (pisarki) Kamili Rudnickiej- Clement. Dziewczyny przyjaźnią się od czasów studiów. Kiedy Izabela rezygnuje z pracy, to właśnie Kamila proponuje jej pracę w magazynie.

Dziewczyny przeprowadzają się do Krakowa, i postanawiają postawić magazyn na...

Wstyd się przyznać ,ale to moja pierwsza książka Agnieszki Krawczyk i już wiem,że nie ostatnia . Bardzo fajnie napisana, "językiem" takim jak lubię. Miała mnie odstresować i tak się stało, zabawna, wciągająca, dużo się dzieje .Polecam !

Nie rozumiem tak krytycznych opinii i niskiej oceny tej książki. Jest zabawna, dobrze napisana, wciągająca. Bardzo mi się podobała!

• 2018
  • 2019