Tylko dobre wiadomości

literatura obyczajowa, romans
Filia
2018-01-31
2018-01-31
Kraków literatura polska odmiana losu podróż poszukiwanie pracy poszukiwanie szczęścia przyjaciółka przyjaźń uczucie Wenecja

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Oficjalne recenzje i

Złym nowinom wstęp wzbroniony

5760 659 425

Przyjemna, lekka, na poprawę humoru.

Przyjemna, lekka, na poprawę humoru.

Strasznie nudna książka, pomysł może i ciekawy ale nic ponadto.

Strasznie nudna książka, pomysł może i ciekawy ale nic ponadto.

Lekka, przyjemna

Lekka, przyjemna

za mało wartka akcja. Książka dobra na wakacje

za mało wartka akcja. Książka dobra na wakacje

Historia dwóch przyjaciółek Izy i Kamili. Iza po spontanicznym odejściu z telewizji ku swojemu zaskoczeniu dostaje jedyną propozycje pracy od Kamili, która w spadku po byłej teściowej dziedziczy podupadające czasopismo dla pań. Razem próbują przywrócić magazyn do dawnej świetności. Jaką tajemnice jeszcze ukryła zmarła teściowa Kamili? dlaczego właśnie jej przepisała redakcje? Oczywiście w tle miłość, tajemnice i takie tam ;) zagościł także humor w postaci Rycha i Płetwy.
Osobiście dla mnie książka przy której odpoczęłam i specjalnie nie myślałam.

Powieść opowiada o losach dwóch przyjaciółek. Jedna Izabela- dziennikarka, która porzuca swoją pracę w telewizji. Liczy, że nowe oferty pracy spadną jej z nieba, niestety nic takiego się nie dzieje. Druga Kamila- kobieta sukcesu, rozwódka, która jak sama mówi, dobrze wyszła finansowo na tym rozwodzie 😉skrawająca pewną tajemnice . Dostaje w spadku po byłej teściowej, czasopismo. Składa swojej przyjaciółce propozycje nie do odrzucenia- razem mają zająć się gazetą. Z Warszawy przenoszą się do Krakowa i się zaczyna.... Od próby rozkręcenia czasopisma i zmianie nazwy po miłości, zazdrosci, małe radości, prywatnych osiedlowych "ochroniarzy", zwierzyniec, aż po wyprawę do Wenecji, tajemnice itd... Bo wszystko jest możliwe, tylko trzeba chcieć i odważnie spoglądać w przyszłość...
Była to moja pierwsza przygoda z Panią Agnieszką i zapewne nie ostatnia. Czyta się ją przyjmie, lekko, nie jest też jakimś wielkim wow, bo czasami nudzi, ale też nie odrzuca. Ot, zwykła, ciekawa dla oka powieść. Nie zmusza do jakichś większych rozważań, ale jak najbardziej polecam do wyciszenia..... 😘

Bardzo przyjemna powieść na długie, jesienne wieczory. Trochę o miłości, trochę o przyjaźni, a trochę o różnych życiowych wyborach. Taki obyczajowy misz-masz.

Powieści Pani Krawczyk są jak miód na serce - pełne życzliwości, przyjaźni, i pozytywnych uczuć :-) tak samo jest również i z tą - dwie przyjaciółki, piękny Kraków w tle i wielu pozytywnych bohaterów. Świetna historia na wakacyjne dni. Może nie ma tu zbyt ekscytującej akcji wydarzeń, ale nie ma też nudy, czyta się ją bardzo przyjemnie :-)

Skończyłam czytać tydzień temu i ....zapomniałam o czym była. To chyba najkrótsza opinia.
Można przeczytać jak już zostaniecie bez niczego .

Można przeczytać jak już zostaniecie bez niczego .

"Bo wszystko jest możliwe, tylko trzeba chcieć i odważnie patrzeć w przyszłość."

Bohaterowie są realni, można się z nimi utożsamiać. Przewrotność losu może popchnąć w złą stronę, ale może też otworzyć głowę i serce na coś, co do tej pory było poza naszym zasięgiem. Wystarczy dać sobie szansę. Książka na dobry relaks i odprężenie.