Szyfr zbrodni

Okładka książki Szyfr zbrodni
Jerzy Marian Mech Wydawnictwo: Wydawnictwo CM Seria: Najlepsze kryminały PRL kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Najlepsze kryminały PRL
Wydawnictwo CM
2018-01-01
2015-01-01
PRL

Lata 70 ubiegłego wieku. W Zawierciu mieszka normalna rodzina Sobieszków, których "tradycją niedzielną" jest słuchanie kłótni sąsiadów. Pewnej niedzieli z mieszkania sąsiadów dochodzi cisza, która niepokoi panią Sobieszko. Zgłasza sprawę zaginięcia państwa Zankiewiczów na milicję. Sprawą zajmuje się kapitan Halny.

Lata 70. ubiegłego wieku. W niewielkiej kamienicy w centrum Zawiercia mieszka rodzina Sobieszków. Liczący sobie pięćdziesiąt kilka lat pan Sobieszko lubi spędzać wolny czas pijając piwo i przeglądając codzienne gazety. Budzi to niezadowolenie małżonki, która swym gderaniem często irytuje męża. Wydawać by się mogło, że właśnie wokół konfliktu w tej rodzinie zogniskuje się...

• Polski kryminał
  • *** 📦📚🎁
  • L. polska
  • Empik
  • Chcę przeczytać kryminał
  • Kryminał/Triller/Sensacja-polskie
  • Retro

Dodaj cytat z książki Szyfr zbrodni