Szyfr zbrodni

Jerzy Marian Mech Wydawnictwo: Wielki Sen kryminał, sensacja, thriller
Wielki Sen
kryminał, sensacja, thriller
2015-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Lata 70. ubiegłego wieku. W niewielkiej kamienicy w centrum Zawiercia mieszka rodzina Sobieszków. Liczący sobie pięćdziesiąt kilka lat pan Sobieszko lubi spędzać wolny czas pijając piwo i przeglądając codzienne gazety. Budzi to niezadowolenie małżonki, która swym gderaniem często irytuje męża. Wydawać by się mogło, że właśnie wokół konfliktu w tej rodzinie zogniskuje się...

• Polskie kryminały
  • Polski kryminał
  • *** 📦📚🎁
  • L. polska
  • Chcę przeczytać kryminał
  • Kryminał/Triller/Sensacja-polskie
  • Retro

Dodaj cytat z książki Szyfr zbrodni