Lokatorka

2017-06-14
Data 1. wydania:
2017-01-01
Mariusz Gądek
dziewczyna thriller literatura angielska manipulacja niebezpieczeństwo strach śmierć tajemnica
Inne

Oficjalne recenzje i

Historia pewnej obsesji

Link do recenzji

500 270 59

Bardzo mi się podobała ta ksiązka! Jedyna w swoim rodzaju, napięcie non stop, mądra, dużo ciekawych rzeczy

"Lokatorka" jest moją pierwszą powieścią tego pisarza. Do lektury zacierałam ręce już od dawna, w końcu nadarzyła się okazja. Było trochę ciekawie, trochę kiepsko. Tak naprawdę ciężko mi zaliczyć “Lokatorkę” do udanych, czy też nieudanych książek. To taki średniak. Liczę, że kolejne pozycje w dorobku autora okażą się lepsze, bardziej angażujące, z większym twistem...

Moja pierwsza przeczytana w 2022 roku książka ,dobry początek, historia oryginalna,dom który wpędza w paranoję ,równie nienormalny właściciel i zbrodnie owiane tajemnicą,
Książka wciągająca,nieszablonowa :)

Niewiarygodna historia, perfekcyjnie napisana opowieść, fenomenalna książka.

Może i prosty z pozoru pomysł na zawiązanie fabuły, nikt chyba jednak do tej pory na podobny nie wpadł. Historia kołem się toczy, postacie zmieniają się, niewzruszenie stoi dom.

Bahaterowie wielowymiarowi, jak lubię najbardziej. Nikt nie jest doskonały, wszyscy mają zalety, wady, sukcesy i...

Styl pisania bardzo mnie przekonuje. Sama fabuła na początku wydawała się bardzo ciekawa i czytałam bez przerwy, ale od połowy książki już czytelnik może się domyślić jakie będzie zakończenie.

Spodziewałam się czegoś lepszego. Była w porządku, ale mnie nie zachwyciła. Pomimo, że język był prosty to pierwsza połowa mi się dłużyła. Miałam wrażenie, że książka jest trochę za bardzo rozwleczona. Plus za zakończenie, które nie było przewidywalne.

Wpisuje autora do listy ulubionych..
Polecam

Fajna książka . Niestety denerwujące bohaterki. Warto.

Ależ to dobra książka była. Nie mogłam oderwać się od kartek. Bardzo, bardzo polecam.
Choć uprzedzam, dwie główne bohaterki wybitnie irytujące.

Widząc tak słaba średnia nie ukrywam zaskoczenia bo książka jest na prawdę świetna, nie pozwala o sobie zapomnieć, zaskakuje , wzbudza dreszcz i niepokój, ja zdecydowanie polecam

7 549
    3 417