W błogiej nieświadomości

Otwarte
Playing Nice
kryminał, sensacja, thriller
Anna Dobrzańska

"W błogiej nieświadomości" świetny thiller, Książka dostarcza dużo emocji, tyle uczuć. Fabuła bardzo mnie zaciekawiła" Zamiana dzieci". Polecam książka inna taka nietypowa historia.

Wiele wody upłynęło od ostatniego thrillera, jaki miałam okazję czytać. Z tego też powodu, po wyposzczeniu od mojego ulubionego gatunku z niemałą przyjemnością sięgnęłam po najnowszą książkę autora wielu bestsellerów, które - choć goszczą na mojej półce - nie miały okazji zniknąć z niechlubnego stosu hańby. Po lekturze "W błogiej nieświadomości" wcześniejsze pozycje...

• Do kupienia
  • Poszukuję
  • Zapowiedź_01_2021
  • ANiedawno wydane
  • Nie posiadam
  • Zapowiedź_02_2021
więcej mniej

Dodaj cytat z książki W błogiej nieświadomości