Starcie królów

George R.R. Martin Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Pieśń Lodu i Ognia (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Clash of kings
Michał Jakuszewski
Zysk i S-ka
amerykańska fantasy epopeja intrga Pieśń Lodu i Ognia wilkor
Clash of kings
Pieśń Lodu i Ognia (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Michał Jakuszewski
amerykańska fantasy epopeja intrga Pieśń Lodu i Ognia wilkor

Powieść trzyma poziom i napięcie z poprzedniej części. Rewelacja!

Drugi tom wspaniałej serii Lodu i Ognia. Nieco lepszy, stanowiący dobrą kontynuację pierwszego tomu. Gorąco Polecam.

Od zawsze byłam fanką "Gry o Tron".
Dotychczas przeczytałam dwie części i jestem nimi oczarowana. Już nie mogę się doczekać kiedy sięgnę po kolejny tom.

Co prawda podobała mi się mniej niż pierwsza część, ale jest godna polecenia. Miałam wrażenie, że przez pierwszą połowę książki mało się działo, ale mimo to Starcie Królów jest świetne i trzyma poziom. Będę oczywiście czytać kolejne części.

Ekstra chociaż pierwszy tom bardziej mi się spodobał

Książka zdecydowanie trzyma w napięciu. Nie przejmować się objętością!

Trzyma poziom pierwszej części. Kawał porywającej lektury, bardzo rozbudowany świat i sporo postaci, z których część niewiele wnosi (to na lekki minusik). Polecam.

To, co uznaję za plus "Pieśni lodu i ognia" i kwestię, która sprawia, że czyta się ją naprawdę dobrze, jest jej serialowość. Chodzi mi o to, że dość krótkie rozdziały ucinają się w momencie, kiedy coś ważnego się stało i nie jesteśmy pewni, co będzie dalej. Nagle przenosimy się w inne miejsce, śledzimy losy innego bohatera, znowu sytuacja graniczna, kogoś mordują, kogoś...

Bohaterowie i wydarzenia, to cudo, że autor się w tym nie pogubił. Jedna postać mnie tylko irytuje, ale to chyba każdy w tak rozległej książce musi mieć kogoś irytującego. Dla fanów Tolkiena polecam całym serduszkiem

Teraz niestety będę polecał każdą następną część "Pieśni..." 2ga część też spoko, również warto.

TO KSIĄŻKA Z MOJEJ LISTY "MUST SEE" POLECAM KAŻDĄ KTÓRA NA NIEJ JEST

Dyskusje