Dramaty zebrane. T.2

Okładka książki Dramaty zebrane. T.2
Max Frisch Wydawnictwo: Agencja Dramatu i Teatru ADiT Seria: Klasyczny dramat współczesny utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Klasyczny dramat współczesny
Agencja Dramatu i Teatru ADiT
2016-01-01
2016-01-01
Ryszard Turczyn, Sława Lisiecka, Karolina Bikont, Maciej Ganczar, Jacek Kaduczak
dramat literatura szwajcarska

Szwajcarska precyzja, jak dla mnie trochę za bardzo wyzuta z uczuć. Ważne problemy polityczne, aktualne jak świat światem, oraz konflikt „ja” indywidualnego, jednostkowego z „ja” ukształtowanym przez społeczeństwo. Ciągłe balansowanie aby nie spaść z liny własnej tożsamości, spełniając jednocześnie wymogi opinii publicznej.

Max Frisch Dramaty zebrane. T.2 Zobacz więcej
Max Frisch Dramaty zebrane. T.2 Zobacz więcej