Okrutny los wybranki

Okładka książki Okrutny los wybranki
Pawło Zahrebelny Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Wspaniałe stulecie Sulejmana (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Wspaniałe stulecie Sulejmana (tom 3)
Ringier Axel Springer Polska
2016-01-01
2016-01-01
Magdalena Frączek, Ala Gabor-Sinkevich
Wspaniałe stulecie Sulejmana Hurrem Stambuł literatura ukraińska

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Mimo wielu walk z niewiernymi oraz podbojów obcych ziem Sulejman Wspaniały porzuca armię, aby udać się do ukochanej, która dała mu czwartego syna - Bajzyda. W haremie unosi się ciężka atmosfera przepełniona okrutnymi myślami i strasznymi oskarżeniami tych, którzy otaczają wybrankę władcy. Ibrahim zabity, Stambuł płonie, Rohatyn w ruinach. Przeciwko Osmanom powstaje cały świat, lecz oni uparcie idą przeciwko całemu światu. "Była z pewnością tylko jedna jedyna istota w tym ogromnym imperium, której nie dotyczyły prawa Sulejmana. Roksolana. Wielka sułtanka Haseki". Ona zwycięży wszystkich.

Dodaj cytat z książki Okrutny los wybranki