Negocjuj jakby od tego zależało twoje życie

Okładka książki Negocjuj jakby od tego zależało twoje życie Chris Voss
Okładka książki Negocjuj jakby od tego zależało twoje życie
Chris Voss Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
biznes, finanse
MT Biznes
2017-09-22
2017-09-22
2023-01-19

Okładka książki Negocjuj jakby od tego zależało twoje życie! Nigdy nie idź na kompromis Tahl Raz, Chris Voss
Negocjuj jakby... Tahl Raz, Chris Vos...

Kolejna, po "Zacznij od Nie", pozycja obowiązkowa dla osób zajmujących się negocjacjami

Treść super, tłumaczenie czasem badziew.

Treść super, tłumaczenie czasem badziew.

to jedna z tych książek które trzeba przerabiać z notatnikiem. masa przydatnych informacji i technik do wykorzystania od razu. a wszystko to przedstawione w ciekawej formie.

Super :)

Super :)

Książka oferuje praktyczne porady i liczne przykłady z doświadczeń autora, co jest dużym atutem książki, z drugiej jednak strony sporym minusem jest promocja własnej firmy i uważanie siebie jako najlepszego negocjatora na świecie.

Jeśli ktoś z Was szuka książki o negocjacjach, ale z ciekawą historią wplątaną i różnymi technikami, to ta książka jest pod tym względem świetna. Może dość krótka, ale sięgnę z pewnością po więcej twórczości Chrisa.

Ciekawa książka z przykładami taktyk i zachowań z pracy zawodowej autora. Wiele dobrych rad. Czasem jednak rozstrzygnięcia następują tak szybko, że trudno poddać analizie propozycje rozwiązań.

Takie se, ale ogólnie w miare ok

Takie se, ale ogólnie w miare ok

Książka typowo amerykańska, autor jest najlepszy, wszystko jest pozytywnie i wszystko się udaje.
Tematy negocjacyjne opisane bardzo powierzchownie.

Tematy negocjacyjne opisane bardzo powierzchownie.

💼💰 Negocjuj Jakby Od Tego Zależało Twoje Życie: Odkryj Tajniki Skutecznych Negocjacji, Które Mogą Otworzyć Przed Tobą Drzwi Do Sukcesu! 💡🔑

Czy wyobrażasz sobie, że każda negocjacja jest jak gra o życie? To właśnie w negocjacjach skrywają się klucze do osiągnięcia sukcesu i spełnienia swoich marzeń.

🤝 Sztuka Perswazji: Negocjacje to nie tylko wymiana argumentów. To umiejętność wpływania na decyzje innych, tak jakby od tego zależało ich życie.

🧠 Psychologia Negocjacji: Poznanie psychologicznych mechanizmów wpływu i motywacji jest kluczem do skutecznych negocjacji. Odkryj, jak czytać między wierszami i zrozumieć, czego naprawdę pragnie druga strona.

💼 Biznesowy Szach Mat: Negocjacje to swoista gra w szachy biznesu. Trzeba przewidywać ruchy przeciwnika, antycypować jego strategie i przygotować się na każdy scenariusz.

🔒 Odblokuj Potencjał: Skuteczne negocjacje mogą otworzyć przed tobą drzwi do nowych możliwości. Możesz zdobywać większe kontrakty, lepsze warunki finansowe i osiągać cele, o których marzyłeś.

🌐 Negocjacje w Świecie Biznesu: W biznesie, umiejętność negocjacji to kluczowa kompetencja. Współpraca, kontrakty, strategie - wszystko to opiera się na zdolności do skutecznych rozmów.

💪 Odwaga i Pewność Siebie: Negocjacje wymagają odwagi do brania inicjatywy i pewności siebie w obradach. Tylko ktoś, kto wierzy w swoją wartość, może przekonać innych do swoich postulatów.

💡 Sekretne Techniki: Czy chcesz poznać tajemnicze techniki negocjacyjne? Takie, które mogą przekształcić twój sposób myślenia i podejścia do rozmów z partnerami biznesowymi?

📊 Negocjacje Każdego Dnia: Negocjacje nie ograniczają się tylko do sal konferencyjnych. Negocjujemy każdego dnia - w pracy, w domu, w życiu codziennym. To umiejętność, która może zmieniać twoje życie.

💰 Inwestycja w Wiedzę: Wiedza na temat skutecznych negocjacji jest jak inwestycja w siebie. Dzięki niej zyskujesz narzędzia, które pomogą ci osiągnąć więcej i zdobyć przewagę.

🔑 Klucz do Sukcesu: Czy jesteś gotów odblokować drzwi do sukcesu za pomocą umiejętności negocjacyjnych? To jest twój klucz do otwarcia nowych możliwości i osiągnięcia marzeń. 💼

🤝 Sztuka Perswazji: Negocjacje to nie tylko wymiana argumentów. To...

• Biznes
  • Psychologia