Kroki w nieznane, czyli jak przetrwałem, jak się bawiłem i jak zarobiłem fortunę, prowadząc biznes na swój sposób

Richard Branson Wydawnictwo: Natalis biografia, autobiografia, pamiętnik
Losing My Virginity. The Autobiography
Natalis
Losing My Virginity. The Autobiography
biografia, autobiografia, pamiętnik
2015-01-12

Czyta się jak książkę przygodową. Kończąc ją byłem pełen inspiracji i wielu pomysłów.

To książka a właściwie człowiek, który przyprawia nie tylko o śmiech, ale i uczy. Brawura tego człowieka już nie jest tajemnicą po przeczytaniu tej książki

Do tej pory jest to najlepsza biografia jaką przeczytałem :)
Pokazuje kulisy życia Richard'a Branson'a podczas tworzenie swojej grupy Virgin - a może życia toczącego się w okół tworzenia grupy. Pokazuje też ile "człowieka powinno być w człowieku" i jak nudni jesteśmy :P

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W zasadzie wszystko można, trzeba tylko chcieć. Bardzo sympatyczne lektura. Przyjemnie się czytało.

Wspomnienia Richarda Bransona przedstawione w tej książce brzmią niewiarygodnie,z tym że naprawdę się wydarzyły. Branson to człowiek orkiestra, wizjoner, biznesmen obdarzony niezwykłą wyobraźnią, odwagą i dużym dystansem do siebie. Branson tworzy dochodowe biznesy świetnie się przy tym bawiąc. Większość z nas boi się ryzyka, tymczasem przykład Brandona pokazuje że bez...

Niby nie wypada mieć uwag do biografii osoby uważanej za najbardziej cool z grona wszystkich miliarderów .. ale mam kilka uwag ..

1. Opis dzieciństwa, życia i rozwoju biznesu w latach 70 i 80 - czyta się miło a rozwój wydarzeń jest płynny,
2. Lata 90 XX w. - jest to suma żali na temat działalności British Airways względem Virgin Atlantic, aż byłem zdziwiony że można tej...

d zawsze ciekawi mnie, w jaki sposób i jakimi metodami ludzie sukcesu osiągnęli swoją pozycję. Jak budowali swoją karierę i co miało wpływ na takie a nie inne, podejmowane przez nich decyzje. I żeby było jasne, nigdy nie interesowały mnie pieśni pochwalne na cześć kogoś tam a konkretne rzeczy, które doprowadziły do sukcesu lub upadku hegemona. Tak też trafiłem na tę książkę...

Historia którą chciałem poznać od jakiegoś czasu jednak nigdzie nie było już książek. W końcu się udało i przyznam, że warto było czekać.

Dużo świetnych historii, przyjemnie i szybko się czyta. Biografia która pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jednocześnie też świetnie ukazuje biznes od kuchni i sam początek Virgin w który aż ciężko uwierzyć. Książka warta...

Niesamowite życie niezwykłego człowieka. Do tej pory nie znałam dobrze firmy Virgin - lecz od dzisiaj ufam jej całkowicie.

Czytałem książkę z nastawieniem, że dowiem się w jaki sposób Branson rozwijał swoje przedsiębiorstwa, jak zaczynał i dlaczego podejmował takie decyzje.
Książka w znacznej części spełniła moje oczekiwania, interesujące były również opisy bicia rekordów przelotów balonem, a dla mnie zwłaszcza historie związane z początkami biznesu.
Duże wątki w książce to opis walki linii...

• Biografie
  • Biznes