Pragnienie

kryminał, sensacja, thriller
2017-03-29
Iwona Zimnicka
Ślady zbrodni
Harry Hole kobieta kryminał literatura norweska literatura skandynawska mężczyzna norweski kryminał przestępstwo samotność uczucie zabójstwo zemsta
Inne
2086 ocen 310 opinii

Oficjalne recenzje i

Harry Hole w demonicznej akcji

[ 57 ] Link do recenzji

2086 ocen

Uwielbiam ❤️

Pełna skrajnych emocji, życiowych wyborów i sercowych rozterek. Harry wraca, aby dorwać seryjnego mordercę i krwiopijcę. Tym razem już w połowie książki wiedziałem, kto może stać za tym jak się okazało strasznym eksperymentem, który miał rozsławić nazwisko jego pomysłodawcy. Końcówka bardzo mocna i długo trzymająca w napięciu. Dociekliwość i konsekwencja najlepszego...

Wciągający thirrer, akcja stopniowo się rozwija, zaskakujące zakończenie nie pozwala odłożyć tej pozycji na bok, bez przeczytania ostatniej strony.

Pierwsze strony odebrały mi dech, i żeby czytać dalej musiałam odpocząć 3 dni! Przemocna książka!

Kolejny powrót do Harrego i kolejny raz nie mogłem oderwać się od lektury. Tym razem nasz bohater, jest szczęśliwym mężem i wykładowca na uczelni. Wygląda na to, że poukładał sobie życie i może czerpać z niego pełnymi garściami. Demony przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. Ktoś o kim starał się zapomnieć. Coraz mroczniejsza zbrodnie, wampirzyści, nowi bohaterowie, to...

Kolejna perełka i jedna z moich ulubionych części cyklu. Harrego mimo jego licznych wad, po prostu nie da się nie lubić.

Po długiej przerwie miałem wreszcie okazję znów przeczytać kolejną książkę jednym z moich ulubionych bohaterów powieści kryminalnych, jakim jest niewątpliwie komisarz Harry Hole. Pragnienie to bez wątpienia kolejna doskonała powieść autorstwa Jo Nesbo, świetnie trzymająca poziom poprzednich części, trzymająca w napięciu do samego końca, zaś akcja całej książki nie tylko...

Erudycja Nesbo powala. Intryga i okoliczności zbrodni na niezmiennie wysokim poziomie.

Lubie humor i podejście autora. Świetny klimat i język. Pochłania czytelnika!

Bez rewelacji, ale czyta się ok.

Dyskusje

5 942