Pragnienie

Nominacja w plebiscycie 2017
Jo Nesbø Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Harry Hole (tom 11) Seria: Ślady zbrodni kryminał, sensacja, thriller
Tørst
2017-03-29
2017-03-19
Iwona Zimnicka
Wydawnictwo Dolnośląskie
kobieta kryminał literatura norweska mężczyzna norweski kryminał przestępstwo samotność uczucie zabójstwo zemsta
Tørst
Harry Hole (tom 11)
kryminał, sensacja, thriller
2017-03-29
Iwona Zimnicka
Ślady zbrodni
Inne

Ksiazke czyta sie bardzo fajnie, ale ostatnie kilkadziesiat stron to jest juz przegiecie. Juz w poprzednich czesciach trudno bylo to tolerowac, ale w tej nagromadzenie nieprawdopodobnych wydarzen (szczegolnie w koncowce) przekroczylo norme. Dwoch psychicznych zwyrodnialcow wspolpracuje ze soba potajemnie, a z tylnego fotela steruje nimi szalony doktorek, ktory marzy o...

To pierwsze moje spotkanie z Jo Nesbø, dużo osób polecało mi jego twórczość. Nie zawiodłem się. Jest to jedna z lepszych książek kryminalnych jaką czytałem. A sam detektyw, który walczy z swoimi nałogami i przeszłością wywarło na mnie pozytywne wrażenie.

Autor ucieka od stworzenia bohatera, który wszystko wie, który się nie myli. Właśnie te przeciwności losu z...

Kolejna genialna książka z serii. Cały Nesbo nic dodać nic ująć. Serdecznie polecam :D.

Po wszystkim co słyszałem o książkach tego autora spodziewałem się petardy. A był to zwykły kryminał, trochę naciągany, bardzo długo się rozkręcający. Mocne 6/10.

Kolejna genialna książka z cyklu. W zakończeniu jak zwykle okazuje się, że każdy wątek, który podczas czytania mógł wydawać się na nudny czy nieistotny, odgrywał istotną rolę. Jak zawsze nawet najdrobniejsze szczegóły mają znaczenie i jak zawszy Harry Hole jest o krok przed czytelnikiem.

Niesamowite jest też to jak Nesbo kolejny raz zagłębia się w psychologię zabójcy. Tak...

Czytając książki jakkolwiek zahaczające o kryminał, nie da się nie usłyszeć czy też nie dostrzec Jo Nesbo.
"Pragnienie" jest pierwszą moją książką tego autora, którą przeczytałam. Zaczęłam trochę od dupy strony jak się okazalo. W istocie fabuły tej powieści teoretycznie nie straciłam nic istotnego, zaczynając w ten sposób, aczkolwiek dało się bardzo bardzo odczuć, że to...

Po drobnej przerwie powróciłam do Jo Nesbo albo może do Harrego Hole??? Sama nie wiem, ale wiem jedno. Kolejna bardzo dobra książka. Trzymająca w napięciu od początku do końca, bardzo ciekawa. Był problem z oderwaniem się od niej. Aż mi przykro, że już skończyłam. Bardzo gorąco polecam.

Harry jak zwykle prawie trzyma formę. To już trochę spaghetti, ale nic nie poradzę, że wciąż lubię.

Świetna książka, trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Moja pierwsza pozycja tego autora :) nie mogę się doczekać aż od początku poznam losy Harrego Hole'a

przygnębiająco wciągająca.

Dyskusje