Kościoły i klasztory rzymskokatolickie dawnego województwa nowogródzkiego

Maria Kałamajska-Saeed Wydawnictwo: Międzynarodowe Centrum Kultury powieść historyczna
Międzynarodowe Centrum Kultury
kościół klasztor nowogródzkie
powieść historyczna
kościół klasztor nowogródzkie

Okładka książki Studia Łomżyńskie - 1 Józef Babicz, Bolesław Deptuła, Adam Czesław Dobroński, Izabella Galicka, Donata Godlewska, Maria Kałamajska-Saeed, Mirosław Kleczkowski, Witold Lempka, Tadeusz Lipiński, Henryk Mól, Henryk Rutkowski, Michalina Sidor, Hanna Sygietyńska, Henryka Sędziak, Jan Tropiło, Jadwiga Wernerowa, praca zbiorowa
0,0
Studia Łomżyńs... Józef Babicz, Boles...